Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Заміж за поляка?

1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
В данном разделе содержатся комментарии к статье: Заміж за поляка?
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Дануся Чоп
(ДанусяЧоп)
Новичок
Котику,всі поляки розважливі,і ощадні.Мій польський кузин 2роки зустрічається з украінкою,з якою женитись не думає.Йому потрібна домогосподиня на його маєтки.Родина проти неі,але це не мішає бути разом.Без майбутнього.Але знаю міжнародні,щасливі шлюби.Щоправда старшого віку.Менталітет різний
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
74 Публикации
Всезнайка
Якщо кохання справжнє, то формальності йому не перешкодять. А от коли все суто по разрахунках, то й отримуєш "суто бізнес", з усіма його перевагами та недоліками. Але в Польщі, дійсно, трохи інакше ставлення до стосунків.
Оценить публикацию:5  
Ответить   Цитировать
29 Публикаций
Violex
(Violex)
Бывалый
Когда приехала в Польшу то даже и мысли не было встречатся с поляком. Но спустя год каким-то случайным образом познакомилась с парнем и в 2018 г. У нас будет свадьба. Я счастлива. и уже не думаешь о национальности и других мелочах.. И семьи у нас дружат и вообще таких хороших людей редко встретишь.
Оценить публикацию:4  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Я з Вєславем вже 5років разом. Душа в душу. Я не бідна, він теж. Вирішили узаконити наші стосунки.... І тут почалось ПЕКЛО! Спочатку СУД! І я і він по розводі. Дозвіл з суду обовязковий! Подалась 03.08.2018. Суд був!!!!! В рішенні невірно написані подані дані батьків. Не віддали оригінали документів. Знову бігли, якісь подання писали, знову 21 день чекати, оригінали знайти не можуть, якийсь постійний хаос! У мене то триває від 3.08.2018. Кінця краю не бачу! Ще й погубили значущі для мене документи! Суд то : Sad Rejonowy w Warszawie, Kociana3 Wydzial Rodzinny i Nielietnich.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам