Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Освядчення

Тему прочли:
Sergei Polgun УкрPOL &my V1ad yavpolske Karol s OleksandrDzhenkov maksimuzz Ігор7 Oleksandr... NatkaV Светлана Биленко (35 офлайн)
2 Публикации
NatkaV
(NatkaV)
Новичок
Доброго дня вам! Скажіть будь ласка в мене була річна віза від воєводи , в серпні закінчилась, я вііхала по безвізу, працюю офіційно, але змінюю працю , працюю по безвізу, робочої візи не відкривала, виііжджаю в листопаді на Україну відкривати освядчення від нового працедавця, під скажіть хто знає , чи відкривають на 180 днів візу по освядченню чи менше ???
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
338 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Якщо в даний час Ви в'їхали в Польщу і працюєте, не маючи на руках освядченя від даного роботодавця то Ви не працюєте "по безвізу", а працюєте нелегально! Запам' ятайте ж на кінець, земляки, що по безвізу не можна працювати, можна тільки перебувати! Працювати можна тільки по освядченю або зезволєню. Якщо іноземцю видано освядченє на 180 днів, то перебуваючи по безвізу він може працювати по ньому до 90 днів, а на решту 90 днів відкрити робочу візу. Можна відразу відкрити робочу візу на всі 180 днів. Не забувайте, що після закінчення даного освядченя наступне можна отримати тільки через 180 днів, так як у Вас буде йти візовий коридор.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
2 Публикации
NatkaV
(NatkaV)
Новичок
По безвізу з освядченням я працювала 80 днів , чи рахуються ці дні при робочій візі на 180 днів,? Тобто в мене освядчення на 180 днів , чи я зможу відкрити візу на 180 днів, чи там дні врізаються?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
338 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Та, візу Вам видадуть на цю кількість днів, яка залишилась, але майте на увазі, якщо залишиться рівно 90 днів і менше, то у візі можуть відмовити. Термін освядченя спливає незалежно від того чи Ви працюєте, чи ні!
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам