Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Інспекція праці Польщі відкрила для українців телефонну інфолінію

1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
У цьому розділі містяться коментарі до статті Інспекція праці Польщі відкрила для українців телефонну інфолінію
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
як писати скаргу на роботодавця до Державної інспекції праці??
Оценить публикацию:4  
Ответить   Цитировать
186 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
На сайті Головної інспекції праці є закладка, заповніть поля там - ось і скарага готова!
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Виктор Данилов
(ВикторДанило)
Новичок
номер неработает(
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
186 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
работал, может, время не рабочее?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго вечора, цікавить таке питання, якщо я перебуваю по безвізу працюю за умовою зцеленія але термін перебування в Польщі закінчується, мене мають повністю розрахувати? Працюю через Польську фірму працевлаштування.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
186 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Ви можете продовжити легальне перебування в Польщі після закінчення днів безвізу. Для цього в останній день дії безвізу (або раніше, тільки не пізніше) треба подати документи на посвідку тимчасового перебування в Польщі. В народі - на "карту побиту". Другий спосіб - це ваш роботодавець робить вам дозвіл на працю від воєводи й на його основі ви в Україні оформлюєте візу. Якщо безвіз закінчується, а інших варіантів немає, треба виїзжати в Україну, чекати, поки зможете повернутися по безвізу знову.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Якщо я не хочу повертатись на цю працю. Як мене по закону повинні розраховувати?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Добрий день підскажіть що робити приїхали по візі за запрошенням до праці але працювали не офіційно і нам не дали виплату куди можна поскаржитися на роботодавці?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
186 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Валентина2 napisał:
Добрий день підскажіть що робити приїхали по візі за запрошенням до праці але працювали не офіційно і нам не дали виплату куди можна поскаржитися на роботодавці?

Працювали в тій фірмі, що від неї запрошення? Якщо так, то сміливо пишіть в інспекцію праці
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам