Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Є питання про документи в Польщі? Задавайте - відповідаємо!

1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
У цьому розділі містяться коментарі до статті Є питання про документи в Польщі? Задавайте - відповідаємо!
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Можно ли ещё подавать на Пит?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Привіт. Ми проживаємо в Польщі діти мають побит і вписані в мене в паспорт. Так як в нас Україні закони міняються що години....ми виїхали з Польщі можемо, а заїхати вже ні. Чи можу я в Польщі зробити дітям паспорт? Якщо так, то які потрібно документи і куди мені звернутися?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
192 Публикации
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Ірино, звичайно Ви можете зробити закордонний паспорт у Польщі. Для цього Вам треба звернутися до найближчого українсього консульства, правда, коштує ця послуга близько 700 зл, а час очикування до декількох місяців
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
192 Публикации
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Оксано, подавати PIT треба було до кінця квітня. Але якщо Ви цього не зробили, то краще звернутися до податкової й скласти його із запізненням, ніж не скласти взагалі. Також можете написати czynny zal - спеціальну форму-пояснення, чому ви не подали PIT вчасно.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Anna Bodnar
(Anna Bodnar)
Новичок
Мій хлопець поляк.
Хочемо взяти цивільний шлюб. Чи хтось знає які документи потрібні ?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
7 Публикаций
Можете ознакомиться с данной статьей, описание согласно Семейному Кодексу РП semeynoepravo.wordpress.com/2017/12/01/%...%d0%b8-%d1%83%d0%ba/

Z poważaniem,

tel. +48 577 655 901
KANCELARIA ADWOKACKO RADCOWSKA
KACPRZAK KOWALAK SP.P.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Привіт, підкажіть при в'їзді до Польщі по біометриці які ще необхідно мати документи?
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Татьяна Резниченко
(ТатьянаРезни)
Новичок
Доброго дня. Як можна зробити дозвіл на працю від воєводи(освядчення),якщо до цього людина працювала на "зезволєнні"?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
192 Публикации
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Освядчення це не дозвіл воєводи на працю. Освядчення оформляється громадянам 6 країн, у тому числі України, та дозволяє працювати БЕЗ дозволу 6 місяців або 9 (праця сезонна).
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам