Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
MaxRyabokon пише:
джоброго дня
в мене таке питаня....робоча віза скінчилася,в паспорті стоїть пічать з ужонда що я чукаю на рішеня.чи можу я на декілька днів виїхати до німетчини?

Якщо у вас біометричний паспорт і не закінчився безвіз, то можете. Але не забувайте, що з моменту постановки печатки про складання доків на карту безвіз "вмикається" автоматично, навіть якщо ви весь час перебували в Польщі.
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Dmerkurio
(Dmerkurio)
Новичок
Здравствуйте . У меня такой вопрос. Подал документы на карту побыту пришла негативная децизия. Написал одволане. П
ри подачи документов не подавал мельдунек. Сейчас хочу донести некоторые документы. Можно ли не подавать мельдунек а написать освядченя что я не хочу чтоб на карте побыту был указан мой адрес. Мельдунек не могу получить потому что хозяйка квартиры не хочет писать умови о закватероване. И ещё один вопрос могу ли я получить песел без мельдунка ? Его я тоже должен донести. Спасибо!
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
289 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
При неможливості замельдування в помешканнях чи гуртожитках уряд міста або гміни повинен замельдувати іноземця при уженді, оплачуєте в касу цього уженду вроді 17зл. і отримуєте PESEL
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Тетяна .
(Тетяна .)
Новичок
Така ситуація.У чоловіка сталий побут.Я і двоє дітей подалися на возєднання родини.Через 8м отримали відмову.Тоді юрист написав нам одволанє і зараз ми чекаємо рішення.Чи можу я з дітьми виїхати до України, зробити візи і заїхати знову,чи не буде в нас депортації.Печатки в паспорті маємо.
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
5 Публикаций
Катерина7
(Катерина7)
Новичок
поки чекали на рішення перебували в Польші чи на Україні. І документ Вам видавали що ви чекаєте на рішення, що легально перебувати в Польщі. І які документи подавали на воз*єднання сім*ї. Дякую
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня, маю таке питання, я працювала по карті часового побиту, але змінюю працедавця, нам сказали, що якщо він зробить освядченіє на працю, ми підпишемо умову і тд, то я можу працювати по цьому освядченію 180 днів, не виїзжаючи що України, робити візу, чи це насправді так? Чи я не можу легально залишатися по таких документах, дякую
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
289 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Ні, не можете, пізніше обгрунтую і розкажу які є варіанти.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
289 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Якщо від наступного роботодавця Ви плануєте відкривати нову карту, тоді так, можна, в 15 денний термін потрібно повідомити про цей факт ужонд , який видавав карту і в 30 денний термін потрібно представити дозвіл до роботи від нового роботодавця. Тоді Ви спокійно працюєте по цьому освядченю 180, після його закінчення Ви маєте право перебувати на території Польщі, але легально працювати ні аж до отримання децизії.
І це все , якщо Ви встигнути за 30 днів офіційно працевлаштуватись, якщо тільки на інформацію Старости потрібно чекати 3 тижні. З іншими випадками змінити роботодавця по карті поки не стикався..
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
2 Публикации
Nastia Kamenkova
(NastiaKamenkova)
Новичок
Доброго дня. Дівчата, хто виходив заміж за поляка як ви змінювали всі документи? Чи треба їхати в Україну с ми можна всі паспорти в консульстві міняти, як то всьо виглядає після шлюбу. Реєстрація у польському уженді. Будь ласка поділіться інформацією, хто проходив через таке, без домислів, чи поділіться сайтом де можна знайти таку інформацію.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Привіт
Скажіть будь ласка, в мене закінчилась карта побиту 30 квітня, перед закінченням подалась на нову, є печатка в паспорті. В травні на 4 дні їхала додому. По суті в мене є час 90 днів по безвізу, нібито до кінця червня, мені потрібно точно знати, якщо я поїхала на Україну на 4 дні, тоді мені до плюсується ще 4 дні до безвізу чи ні?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам