Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
292 Публикации
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Тут, якщо логічно розібратись то справа виглядає наступним чином: з дня отримання штампу в паспорті у Вас автоматично увімкнувся термін безвізу. То означає , що після штампу Ви 90 днів знаходитесь на території Польщі по біометричному паспорті, а дні перебування в Україні не входять в ці 90днів, то означає що їх можна буде пізніше додати до терміну біометрики. Після закінчення терміну біометрики Ви й надалі знаходитесь на території Польщі легально,але вже на підставі штампу в паспорті. Можна й виїжджати до України але в'їхати назад до Польщі зможете вже тільки отримавши візу.
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Людмила3
(Людмила3)
Новичок
Я працюю місяць в госпіталі в Польщі. Приіхала по біометріі. Як закінчиться термін перебування, хочу поіхати додому, виробити візу. Скажіть будь-ласка чи е можливість забрати дитину 6 років і здати в шко польську, якщо я матиму роботу на цілий рік?
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Володимир5
(Володимир5)
Новичок
Доброго дня!
15 січня я подався на карту побиту, в той час я перебував на старій карті, яка закінчилась 30 січня. До сьогоднішнього дня не отримав ні карти, ні децизії. Окрім того, в мене є біометричний паспорт. Останій раз я вїжджав у Польщу, коли була дійсна карта побиту. Чи в мене автоматично включився біометричний паспорт після закінчення карти? Чи включиться лише тоді коли я заїду по ньому з України? І якщо біометричний включився автоматично після закінчення карти, тоді після 180 днів перебування в Польщі від моменту закінчення карти буде можливість заїхати по біометричному чи в моєму випадку можна заїхати лише після отримання карти?
Дякую
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня цікавить таке питання,заїхав по без візу подався на карту побиту без віз вийшов 90 днів,і вже перебуваю на печатці з 20 квітня(заїхав 20січня)чи можу виїхати на Україну і там зробити візу і повернутися назад ?
Ответить   Цитировать
292 Публикации
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Ні, тільки воєвудську візу, якщо маєте зезволєнє, або заїхати в Польщу по безвізу в кінці липня врахувавши безвізовий коридор 90 днів від 20 квітня.
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Тільки воєводську візу чи можна відкрити шопінг візу??
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Вадим 1994 пише:
Тільки воєводську візу чи можна відкрити шопінг візу??

Будь-який варіант є ок, аби заїхати, надалі ви в очікуванні карти. Але варто забезпечитися усими необхідними документами і грошима, бо польські прикордонники на слово так просто не вірять, тим більше, те, що Вам роблять карту буде видно в їх системі.
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
А при виїзді на Україну проблем не повинно бути???(дякую за допомогу)
Ответить   Цитировать
292 Публикации
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
При виїзді з Польщі до України у Вас жодних проблем не виникне так як є штамп про очікування карти
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Хочу поміняти фірму але чекаю на карту побиту і є потреба вийіхати на украйіну біометрію вичерпав на 40 днів більше
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам