Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Діана3 napisał:
Доброго дня хочемо із сім'єю подати на карту побиту але імено в дітей закінчується термін перебування по без візу чи можемо подати на карту якщо в дітей вже термін буде закінчений???

Ні, треба подавати принаймні в останній день дії безвізу, інакше пребування дітей буде вважатися незаконним і доки на карту не приймуть
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Евген1 napisał:
Як зробити візу на підставі возєднання сімї для дружини і дочки, я маю карту резидента, треба дозвіл воєвуди чи можна юредично завірене запрошення від мене
Вони можуть в їхати на підставі безвізу, віза не потрібна. Якщо ваші члени родини не мають укр громадянства та для в ї зду потребують саме візи, то їм оформлять шенгенську візу на підставі завпрошення від вас. Для запрошення батькам, чоловікові, дружині чи дітям до 21 року не потрібно робити воєводське запрошення. Просте йдете до нотаріуса, якиий засвідчує ваш підпис на документі-запрошенні, написаному у вільний спосіб, навіть може бути від руки.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня! Я студентка, подала документи на карту тимчасового побуту, маю печатку в паспорті. Так як я часто їжджю в Україну, я не можу сидіти в Польщі 3-4 місяці і чекати на рішення. Чи можу я в такому випадку зробити національну візу? Чи краще використати біометрику?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Миколайчук
(Миколайчук)
Новичок
Добрий день! Маючи pobyt staly можна подорожувати по країнах євросоюзу? Якщо так то що ще потрібно ? Чи можна працювати на основі побиту за межами Польщі?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня.якщо подані папери на картку побиту але є тільки печатка на папері чи можна легально працювати і які потрібні документи для праці в Польщі?
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня! Чи можу працювати легально на двох роботах поки чекаю на карту побиту( маю зазволення на працю)?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
y.bodnar napisał:
Доброго дня! Я студентка, подала документи на карту тимчасового побуту, маю печатку в паспорті. Так як я часто їжджю в Україну, я не можу сидіти в Польщі 3-4 місяці і чекати на рішення. Чи можу я в такому випадку зробити національну візу? Чи краще використати біометрику?

Краще зробити візу
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Миколайчук napisał:
Добрий день! Маючи pobyt staly можна подорожувати по країнах євросоюзу? Якщо так то що ще потрібно ? Чи можна працювати на основі побиту за межами Польщі?

подорожувати можна як турист, не більше ніж 90 днів на 180 днів (як і з біометрією). Для праці потрібен дозвіл країни, де ви хочете працювати. Існує варіант відправити вас у відрядження з Польщі до іншої країни. Але це контролюється й перевіряється. Тому краще не ризикувати й оформлювати працю так, як цього вимагає закон.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Marichka napisał:
Доброго дня! Чи можу працювати легально на двох роботах поки чекаю на карту побиту( маю зазволення на працю)?

На кожного роботодавця потрібно мати окремий дозвіл. Якщо ви маєте дозвіл від одного роботодавця і по ньому відкрита віза, то у іншого можна працювати на підставі "освядчення", але не більше 6 місяців або 9 міс (сезонна праця). Можна подати на карту побита і тоді вказати одразу усіх роботодавців, у яких ви будете працювати. У результаті у вас буде децизія (рішення) воєводи про дозвіл на працю на всіх згаданих роботодавців та право проживання в Польщі.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Sergo1981@bigmir.net Heorgagze
(Sergo1981@bigmir.net)
Новичок
Доброго дня, в мене така проблема не вистачає кілька днів для оформлення карти побиту але у мене залишився без віз. Могу я їм скористатися ?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам