Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
345 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Яка суть запитання?
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
345 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Вас цікавить чи буде додано цих 5 днів до терміну безвізового, тоді відповідь - ні!
Ответить   Цитировать
14 Публикации
Viktor Rubis
(ViktorRubis)
Бывалый
Кстати и карту побыта совсем не зачем "закрывать", она Вам мешает что-ли? Никаких послаблений при подаче на следующую карту, когда нибудь в будущем, Вы от этого не получите
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Маю таке питання. Хочу купити квартиру в Польші. Знаю, що можна перевозити готівку не більше 10тис євро без комісії, маю уже кілька таких декларацій з митниці. Цікавить мене, що на те ужонд скарбовий, чи вистарчить таких декларацій? Чи є якась визначена сума яку можу мати? І який час дійсні ці декларації? Рік , два?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Как получить карту сталого побиту без польських корнів
Ответить   Цитировать
345 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Сталий побит в основному стосується іноземців з польським походженням, родинними зв'язками та біженців. Єдиний новий пункт, який з' явився у законах 01.01.2019 р. Дає можливість отримати сталий побит після 4 років безперервного перебування в Польщі на основі карти часового побиту особам, які працюють на посадах що вважаються дифіцитними для польської господарки (перелік цих посад повинен бути опублікований Польським урядом). Признаюсь, що на сьогоднішній день ані ужонд праці, ані ужонд воєвудський не надав достовірної інформації щодо цього списку і де його шукати... Якщо комусь кинеться в очі прохання опублікувати його тут на форумі... Отже, якщо Ви не підпадаєте під жоден з цих пунктів, значить Вам світить лише карта часового побиту, а якщо хочете легалізуватись в Польщі на постійно, то через кілька років безперервного перебування можете отримати статус Довготермінового Резидента ЄС...
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
11 Публикаций
Мері Кет
(еМКа)
Бывалый
Скільки часу робиться піврічне запрошення в Варшаві? Цікавить реально на даний час.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
345 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Від дня подання вньоску роботодавцем в ужонд праці oświetlenie робиться в термін до 7 днів. Вньосек роботодавець може навіть подати в електронному вишляді на стор. Gov. pl.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
11 Публикаций
Мері Кет
(еМКа)
Бывалый
Це я знаю, але мене цікавить реальні терміни. Моїй знайомій робилось 6 тижнів. Своє запрошення чекаю вже 3й тиждень.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
345 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Я ж написав реальні терміни... 7-10 днів робочих. Але якщо Ви працюєте через агенції праці то нічого дивного, більшість із них спеціально затягують з подачею документів... Де-які з них наберуть працівників, а вакансії вже зайняті, то ж поки шукають для працівників роботу - мають залізобетонну відмазку - мов. oświadczenie ще не готово. Інші роблять ще хитріше: якщо є така можливість, щоб працівник де- який термін працював нелегально, відправляють його до прямого роботодавця без дозволу до праці, Ви працюєте, а oświadczenie ще робиться... Але ж цей працівник працює нелегально, за нього роботодавець не платить ані ubezpieczenie zdrowotne, ані składki ZUS ані податку. Вигідно? Вигідно!
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам