Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Олександр3 пише:
Доброго дня, скажіть будь-ласка, маю карту побиту від старого роботодавця. Змінив роботодавця, повідомив уженд за 14 днів і подав пакет документів на нову карту побиту. Тепер маю штамп в паспорті, що склав заяву на нову карту і працюю на новій роботі на підставі зезволеня. Чи можу я працювати ще додатково деінде?(у третього роботодавця) Чи ви вже використали право на спрощену процедуру доступу до ринку праці, так звани ошвядчення, яке дає право працювати українцям в Польщі 6 місяців або 9 (сезонні роботи)? Якщо ви ще не використали ці місяці, наприклад, ще залишилоь скількись там, ви можете працювати у будь-яких роботодавців одночано, не важливо, скільки їх. Головне, щоб кожен з них брав на вас нове освядчення.
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Володимир Люб пише:
Доброго дня, маю до Вас таке питання.
Маю карту побиту видану 06.03.18 р, дійсна вона до 20.11.2019 року.
01.10.18 року змінив роботодавця.
02.10.18року письмово повідомив воеводу про зміну.
10.10.18 року подав новий вньосек і отримав печатку в паспорт.
Зараз справа розглядається, статус змінюється, все як має бути...
Біометричні в цьому році не використовував.

Як ,або де взнати чи моя карта дійсна і не анульована???

З ужонду ( велькопольский ) ніяких повідомлень не приходило. Писав на їхню е-почту, не відписують.

Зараз два тижні відпустки, хочу поїхати на Україну, і незнаю як в'їду назад в Польщу.

Щоб напевно дізнатися. що там з картою, записуйтесь й ідіть до ужонду. Якщо ви направляли листи, а вам протягом 7 днів не відповіли, йдіть до них сваритися. Вимагайте пояснення, пишіть скаргу. Карта не анульована, якщо ви не отримали повідомлення про ануляцію (приходить по почті). Тому ви спокійно в їдете до Польщі аж до кінця її дії, тобто до 11.2019.

але якщо ви хвилюютесь, то насправді Вашою біометрією також можна скористатися. Адже, якщо ви виїдете, наприклад 2 січня 2019 року, це значить, що використано тільки 84 дні (якщо печатка проставлена 10.10.2018, а виїжджаєте 2.01.2019). У вас ще в запасі 5 днів безвізу.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
7 Публикаций
Yuliya Tabidze
(YuliyaTabidze)
Новичок
Добрый день, подскажите пожалуйста, могу ли я устроится на работу в Польше имея визу D11?
Я приехала по приглашению от языковой школы на курсы польского языка .
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
YuliyaTabidze пише:
Добрый день, подскажите пожалуйста, могу ли я устроится на работу в Польше имея визу D11?
Я приехала по приглашению от языковой школы на курсы польского языка .
Вам нужно получть освядчене (oświadczenie). Это будет Вашим разрешением на работу сроком до 6 месяцев. Захотите больше, подайте на карту побыта или сделайте разрешение на работу типа А
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
7 Публикаций
Yuliya Tabidze
(YuliyaTabidze)
Новичок
Подскажите, что за oświadczenie и где его нужно брать?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
255 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
YuliyaTabidze пише:
Подскажите, что за oświadczenie и где его нужно брать? его берет работодатель, который хочет взять вас на работу, берётся в ужонде працы (urząd pracy)
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня! Таке питання, якщо людина отримала карту побиту тимчасову по об'єднанні сім'ї з доступом до ринку праці, які документи треба підготувати щоб людина могла працювати? Чи має людина прив'язку до роботодавця?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
91 Публикаций
tarasfis
(tarasfis)
Всезнайка
Вам нужно получть освядчене (oświadczenie). Это будет Вашим разрешением на работу сроком до 6 месяцев. Захотите больше, подайте на карту побыта или сделайте разрешение на работу типа А
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня, заїхав по карті побиту, вона закінчилась в жовтні, подався на нову карту, маю печатку, але потрібно виїхати на тиждень додому
Чи зможу заїхати по біометриці без проблем? ( Прочитав що печатка рахується як короткотермінове перебування і йде в залік тих 90 днів для перебування)
Дякую за допомогу
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
9 Публикаций
splendora
(splendora)
Новичок
zdrastvuete. pasport detiam zdelaete v konsul Ukrainy . najdite blizajshyi i zvonite. tam dadut informacjiu kakie dokumenty
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам