Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
1 Публикация
demien69dstr
(demien69dstr)
Новичок
Доброго дня. Очікую на карту часового побиту, "wniosek" був поданий вчасно, в рамках безвізового перебування, та отримано підтвердження - аркуш паперу на якому стоїть штамп "urzędu" з датою та прізвищем і ім'ям. Всі "formalności" донесено вчасно, в останньому листі вказана дата децизії на квітень. Проте печатку в паспорт не поставили, оскільки не відкрилась така можливість в "особистому кабінеті" на сайті "urzędu", інших варіантів отримати печатку , зі слів його ж працівників-немає. Питання - чи можна безпроблемно виїхати з Польщі лише з даним підтверженням про зареєстрований "wniosek", якщо печатки в паспорті немає? Наперед вдячний!
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Nataliya1 пишет:
Nataliya1 пишет:
Доброго дня. Ми сім єю плануємо виїжджати ди Польщі на постійно. В чоловіка в свідоцтві про народження в матері стоїть полька. Планує отримати карту поляка. Чи можливо нам всім: чоловікові, мені і двом неповнолітнім дітям поїхати одночасно? Маю на увазі, якщо він отримає карту поляка, чи можливо разом виїхати і вже там продовжувати оформляти всі документи про постійне перебування? Дуже дякую за відповідь.

Діти тільки ваші чи спільні з чоловіком? Якщо спільні, то вони автоматично отримають карту поляка з батьком, за згодою матері. Тоді вони також отримають сталий побит.

Діти спільні. Уточніть ще, будь ласка, чи можна вім виїхати одночасно? Не так, щоб чоловік поїхав, оформив ПМЖ, аж потім нас покликав?

Не тільки можна, але й треба. Вам краще їхати разом, разом оформлювати документи. Зможете скористатися програмами типу 500+, 300+ Діти разом з батьком отримають і карту побиту, й потім громадянство.
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
demien69dstr пишет:
Доброго дня. Очікую на карту часового побиту, "wniosek" був поданий вчасно, в рамках безвізового перебування, та отримано підтвердження - аркуш паперу на якому стоїть штамп "urzędu" з датою та прізвищем і ім'ям. Всі "formalności" донесено вчасно, в останньому листі вказана дата децизії на квітень. Проте печатку в паспорт не поставили, оскільки не відкрилась така можливість в "особистому кабінеті" на сайті "urzędu", інших варіантів отримати печатку , зі слів його ж працівників-немає. Питання - чи можна безпроблемно виїхати з Польщі лише з даним підтверженням про зареєстрований "wniosek", якщо печатки в паспорті немає? Наперед вдячний!

Немає значення, чи стоїть ця печатка в паспорті, чи на окремому листку, вона є підтвердженням легального перебування в Польщі з метою очікування рішення воєводи. Виїхати можна навіть і без цього папірця (але краще все ж таки його мати). У прикордонників є доступ до бази, в якій видно, на якому етапі ваша справа в воєводстві. Інша справа, що печатка (чи листок з печаткою) не дає приводу до того, щоб вас назад до Польщі впустити. Для цього треба буде або мати дні по біометрії, або візу. Так що подумайте, як в'їдете назад.
Оценить публикацию:3  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
demien69dstr
(demien69dstr)
Новичок
Доброго дня. Якщо людина отримала візу D05, та працює в працедавця, котрий виготовив "oświadczenie" для даної візи, то чи можна змінити місце роботи, якщо при цьому новий працедавець зареєструє нове "oświadczenie" терміном до кінця даної візи? Чи потрібно з новим "oświadczeniem" їхати в Україну та виготовляти нову візу? Дякую за відповідь!
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня.Маю таку ситуацію,мала візу типу А яка скінчилася 10 жовтня,подала документи на карту тимчасового побиту і маю печать в паспорті від 31.07.2019,децизії іще не було,хочу написати відмову від карти і повернутися на Україну. І таке'питання чи можу я повернутися до Польщі по безвізу на 90 днів,чи ті дні я вже використала після того як мені скінчилася віза?
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Tianka1 пише:
Доброго дня.Маю таку ситуацію,мала візу типу А яка скінчилася 10 жовтня,подала документи на карту тимчасового побиту і маю печать в паспорті від 31.07.2019,децизії іще не було,хочу написати відмову від карти і повернутися на Україну. І таке'питання чи можу я повернутися до Польщі по безвізу на 90 днів,чи ті дні я вже використала після того як мені скінчилася віза?

10 жовтня у вас "ввімкнувся" безвіз. Тож, наступний раз ви можете в' їхати 10.10 + 180 днів, приблизно 2 половина квітня.
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго вечора! Маю візу D і освядчення до 14 лютого, маю ще біометричний без печатки, якщо 11 лютого з працедавцем подамо на карту часового побиту, то всеодно потрібно виїхати з Польщі до 14-го і чер? Адже фірма тільки після 3-х місяців праці може зробити дозвіл на працю.
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Kateryna Babenko
(Kateryna Babenko)
Новичок
Добрый день.Подскажите пожалуйста, если ребенок на Украине, мы с мужем в Польше, можно ли в Польше сделать ребенку загранпаспорт? Какие для этого нужны документы? Какая стоимость? Сроки ?
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Ребёнок должен быть с вами. Вы не сможете сделать за границей паспорт, если ребёнок в Украине
Ответить   Цитировать
5 Публикаций
ribin
(ribin)
Новичок
Добрый день всем !
Помогите с вопросом. Собираюсь ехать в Польшу устроится на роботу , получил визу на 9 месяцев( её называют сезонной).Специально сделал чтоб на длительный срок перебывать.
Хочу устроиться на роботу платить налоги ,сдать на карту , вообщем остаться там на долго и получить в дальнейшем гражданство.
вопрос ; если я пересеку границу по этой визе - смогу ли Я официально устроиться на роботу и дальше я могу получить карту побуту
а как я могу продлить перебывание ? если виза на 9 месяцев
Мне сказали что лучше ехать по биометрике - это верно или не имеет значение
Спасибо !
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам