Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Зміна роботодавця в Польщі: що варто пам’ятати, аби не опинитися поза законом

1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Vasyl Prindyn
(VasylPrindyn)
Новичок
А яка різниця в зміні працедавца по карті часового побиту від зміни по зезволеню? На скільки мені відомо, карта часового побиту виробляється на підставі умови о праци і зезволеня. Тобто це ж один процес
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Natalia Pristaychyk
(NataliaPristaychyk)
Новичок
Чи можна зробить нове освядчення на роботу якщо не анульовано старе
Оценить публикацию:9  
Ответить   Цитировать
396 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Кількість одночасних освядчень не обмежена, не можна працювати більше встановленого терміну. Проте, якщо освядчення було взте, а людина по факту не працювала й освядчення не анулювала, то в ужонді праці період дії освядчення буде вважатися за час, в який людина працювала. Тобто можуть бути проблеми з видачею нового освядчення.
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Поивіт потрібна допомога маю карту Но змінив працедавця освідчення я відправив Но вньосек в термін не подав які наслідки мене чекають ??? Підкажіть будь-ласка!
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Евгений Сердюченко
(ЕвгенийСердю)
Новичок
Якщо я приїхав по північній візі і отримав карту побиту,то віза скасовується чи ні? І як в такому випадку я зможу поміняти роботу. Цікавить те чи можу я влаштуватися по візі на нову роботу? І що буде з картою?
Ответить   Цитировать
396 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
ЕвгенийСердю пише:
Якщо я приїхав по північній візі і отримав карту побиту,то віза скасовується чи ні? І як в такому випадку я зможу поміняти роботу. Цікавить те чи можу я влаштуватися по візі на нову роботу? І що буде з картою?
Навіть якщо у вас віза в одному паспорті, а карта побиту видана на інший, прикордонники в системі побачать, що у вас є карта. Проте, краще їм про це говорити. віза сама по собі не скасовується. Її можуть анулювати, або вона вигасне по датах. До того часу віза вважається дійсною. Але не варто забувати, що і віза, і карта прив язані до вас. Тому, ви не можете обирати між картою чи візою. Під час зміни роботодваця вам доведеться проходити процедуру, як це передбачено законодавством. Тобто протягом 15 днів повідомити ужонд, а протягом місяця надати новий пакет документів на нову карту побиту.
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Лилия177
(Лилия177)
Новичок
Якщо звільнилася по карті побиту і влаштувався на роботу за місяць після звільнення і не повідомила воєводі про звільнення то які наслідки?
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Лилия177
(Лилия177)
Новичок
Точніше не влаштувався
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня . Підскажіть будьласка.
Чекаю на дицизію по карті чп. Але не хочу працювати там, то наприклад якщо 20.12.18 уже буде дицизія , а нового роботодавця ще немаю, то що робити?
Оценить публикацию:3  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам