Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
371 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Лилия177 пише:
Якщо звільнилася по карті побиту і влаштувався на роботу за місяць після звільнення і не повідомила воєводі про звільнення то які наслідки? теоретично це порушення закону. Коли ви будете подавати на нову карту, це обов язково викриється й карту не дадуть. Краще зараз напишіть лист до воєводства про те, щоб вам анулювали цю карту, тим часом отримайте візу й в їдьте по візі.
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
371 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
VasylPrindyn пише:
А яка різниця в зміні працедавца по карті часового побиту від зміни по зезволеню? На скільки мені відомо, карта часового побиту виробляється на підставі умови о праци і зезволеня. Тобто це ж один процес зезволеннє - це не тільки карта побиту, це й віза.
Ответить   Цитировать
371 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
NataliaPristaychyk пише:
Чи можна зробить нове освядчення на роботу якщо не анульовано старе освядчення дуже легко анулювати, можна просто подзвонити в ужонд, який його видав, або написати їм на мейл. Якщо освядчення не анулювати, то для ужонду праці це означатиме, що ви продовжили працювати, а це гірше для вас, адже відбирає дні, дозволені для праці по освядченню. А щодо нового освядчення, то ви мижете їх мати хоч 100 штук, голвге, щоб період роботи вписувався в дозволені 180 днів на рік
Ответить   Цитировать
27 Публикаций
Marina Ya
(marina-ya)
Бывалый
А если я увольняюсь и устраиваюсь на новую работу в декрете?Очень интересует этот вопрос
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
371 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
marina-ya пише:
А если я увольняюсь и устраиваюсь на новую работу в декрете?Очень интересует этот вопрос а на якій підставі ви переуваєте в Польщі?
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго Дня! Я зараз працюю по карті побиту часовій, хочу змінити роботодавця, які документи мені потрібно мати від роботавця нового? І чи зможу я працювати чекаючи на нову карту?
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Наталія4
(Наталія4)
Новичок
Доброго дня подалась на карту ,хочу змінити працю. Чи потрібно анульовувати зазволення на працю щоб новий роботодавець зробив освядчення
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
371 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Наталія4 пишет:
Доброго дня подалась на карту ,хочу змінити працю. Чи потрібно анульовувати зазволення на працю щоб новий роботодавець зробив освядчення
Зезволенє і освядчення - це різні речі. Зезволенє дає воєвода, освядчення - ужонд праци. Якщо змінюєте роботодавця, то треба оформлювати освядчення - це дасть право легально працювати у нового роботодавця. Але одночасно можна подавати й на нове зезволенє. Тому, відповідаючи на ваше питання, треба повідомити в воєводство, що ви йдете від попреднього роботодавця (він, власне, повинен це робити сам), але ще краще подати на нове зезволенє від нового роботодавця.
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Наталія4
(Наталія4)
Новичок
Подалась на карту. Недавно змінила роботу працюю по освядченню.Взнала що вагітна.Підскажіть будь - ласка що робити?
Ответить   Цитировать
371 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Наталія4 пишет:
Подалась на карту. Недавно змінила роботу працюю по освядченню.Взнала що вагітна.Підскажіть будь - ласка що робити?

Ось тут я відповідала, почитайте
www.yavp.pl/forum/view/393/rabota-nalogi...lshe_10,10.html#8668
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам