Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня,
Маю карту ЧП на 3 роки (вигасне у 2020р). Чи , змінюючи працедавця , муситиму міняти карту? (наприклад на новій роботі отримаю умову на випроб. термін, то і карта мусить бути нова ?)
Чи дійсно вистачить тільки поінформувати воєводу про зміну роботи у довільній письмовій формі ? (Тоді виходить , що стару карту не анульовують ?)
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
336 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Jula3 пише:
[quote]Доброго дня,
Маю карту ЧП на 3 роки (вигасне у 2020р). Чи , змінюючи працедавця , муситиму міняти карту? (наприклад на новій роботі отримаю умову на випроб. термін, то і карта мусить бути нова ?)
Чи дійсно вистачить тільки поінформувати воєводу про зміну роботи у довільній письмовій формі ? (Тоді виходить , що стару карту не анульовують ?)[/quote

Треба міняти. Повідомлення воєводи про зміну роботодавця - це першй етап. Надалі ви приносите нові документи від актуального місця роботи й подаєтеся на нову карту. Увесь цей час впша стара карта буде активною та дійсною.
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Дуже дякую за швидку відповідь!
Чи щоб повідомити воєводу також треба записуватись в чергу?
Хіба це інше окєнко...
Тобто на нову карту мушу податись протягом 30 днів від моменту зміни роботи , так?

Дякую
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Маю карту побуту..але змінюю роботодавця...знаю що стара карта лишається до того часу поки не видадуть нову...чи зможу я по старій карті виїхати за межі Польші поки ще немає нової??
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Як я видпрацювала 180 днів по освядченню ,а потім поїхала і відкрила візу по воєвуді.То чи можу я змінити роботодавця?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
336 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Люда1 пише:
Як я видпрацювала 180 днів по освядченню ,а потім поїхала і відкрила візу по воєвуді.То чи можу я змінити роботодавця?

Можете, але потрібно буде офорлювати новий дозвіл від воєводи та переролювати візу. Або чекати період, поки вам знову можна буде працювати по освядченю.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Якщо мені зробили запрошення спочатку з 30 квітня 2019 року потім інша людина зробила з 25 січня 2019 року по останньому я заїхала в Польщу, тепер мені хочуть переробити запрошення щоб зараз я могла працювати, але чомусь можна зробити тільки з 30 квітня, що робити щоб запрошення зробили зараз а не з 30 квітня?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
3 Публикации
Гриценко Олександр
(ГриценкоОлек)
Новичок
Добрий день, така проблема, подавав документи на одну роботу когда був в дома, а потім через обстоятєльства пришлось отклонить його, це було в том году, в цьом году получилось поїхати тільки на другу фірму, вітогі, мені ця фірма говорить, що я работаю на другой фірмє, хотя я перший раз в Польше, я связался з фірмой яка була перша на яку я дав отказ, оні мені сказали шо все аннулировано, що ні яких проблем не должно бути, що робити?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
336 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
ГриценкоОлек пишет:
Добрий день, така проблема, подавав документи на одну роботу когда був в дома, а потім через обстоятєльства пришлось отклонить його, це було в том году, в цьом году получилось поїхати тільки на другу фірму, вітогі, мені ця фірма говорить, що я работаю на другой фірмє, хотя я перший раз в Польше, я связался з фірмой яка була перша на яку я дав отказ, оні мені сказали шо все аннулировано, що ні яких проблем не должно бути, що робити?
А хто вам сказав, що ви десь працюєте? Зверніться безпосередньо в ужонд праці та перевірте, чи є на вас діюче освядчення
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
3 Публикации
Гриценко Олександр
(ГриценкоОлек)
Новичок
А можете сказать де находиться ужон праці, в Сосновце
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам