Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
А у вас є на руках то освядченє?
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
3 Публикации
Гриценко Олександр
(ГриценкоОлек)
Новичок
А можете сказать де находиться ужон праці, в Сосновце, вторая фірма к каторой я прієхал работать, они сказали шо отправлял запрос на я так понімаю на ужон праці, і ім дали отказ
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Треба знати, де фірма зареєстрована, якщо в Сосновці, то треба туди йти. На освядченні, на печатці написано, який саме ужонд. Але у будь-якому разі ось адреса. Powiatowy Urząd Pracy
w Sosnowcuul. Rzeźnicza 12
41-200 Sosnowiec
Ось їх сайт www.pup.sosnowiec.pl/mobile/index.html
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня підкажіть будь ласка в мене є віза від воєводи на два роки я зараз знаходжуся в Польщі змінив роботодвця і він хоче мені зробити Запрошеня від себе. Скажіть це Запрошеня на два роки потім буде недійсним і чи я зможу потім виготовити візу по ньому , дякую за відповідь
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня підкажіть будь ласка більше року тому подався на карту побиту не отримав децизію тому що потрібно донести якісь документи а фірма обанкротилась і я більше там непрацюю. Що мені робити щоб її відмінити.
Буду вдячний за відповідь
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Roma1991
(Roma1991)
Новичок
Доброго дня підкажіть будь ласка у мене є карта тимчасового побита але я уже більше ніж пів року по ній не працюю.Знаходжусь в дома...Чи можу я на даний момент по ній поїхати поїхати до Польщі? І чи її не скасували
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Петро2 пише:
Доброго дня підкажіть будь ласка в мене є віза від воєводи на два роки я зараз знаходжуся в Польщі змінив роботодвця і він хоче мені зробити Запрошеня від себе. Скажіть це Запрошеня на два роки потім буде недійсним і чи я зможу потім виготовити візу по ньому , дякую за відповідь

Усі документи в Польщі (візи, карти побиту), які отримуються з ціллю виконання праці, прив язані до одного роботодавця. Змінився роботодавець - треба перероблювати документи. Якщо у вас є діюча віза і ви по ній знаходитесь в Польщі, але хочете змінити роботу, треба, щоб новий роботодавець взяв на вас або освядченє про доручення праці іноземцю, або дозвіл на працю від воєводи. На основі цих документів ви зможете зробити нову візу.
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Володимир228 пише:
Доброго дня підкажіть будь ласка більше року тому подався на карту побиту не отримав децизію тому що потрібно донести якісь документи а фірма обанкротилась і я більше там непрацюю. Що мені робити щоб її відмінити.
Буду вдячний за відповідь

Якщо у вас вимагали донести документи, а ви їх не донесли, то скоріше за все процес по вашій карті анульовано. Якщо ви зараз в Польщі, то легальність вашого перебування є під питанням. Якщо ж процес по карті не анульовано, то ви можете написати лист з проханням його анулювати у зв язку з втратою підстави на перебування (праці).
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Roma1991 пише:
Доброго дня підкажіть будь ласка у мене є карта тимчасового побита але я уже більше ніж пів року по ній не працюю.Знаходжусь в дома...Чи можу я на даний момент по ній поїхати поїхати до Польщі? І чи її не скасували

Скоріше всього не скасували. Але краще, щоб у вас була, наприклад, біометрія і ви по ній в їхали. Проте, ви вже порушили закон, не повідомивши ужонд, що видавав вам карту, про зміну обставин (припинення праці). Вам потрібно було це зробити протягом 15 днів з моменту, як ви перестали працювати. Це може вплинути в подальшому на рішення щодо видачі вам наступної децизії.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Женя Г
(Женя Г)
Новичок
Добрий день скажіть будь-ласка чи я можу помінять працедавця по сезоній візі і чи може він легально оформить мене на роботу до себе. Шо треба робити????
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам