Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
привіт) така справа) відпрацював десь більше як рік на воєводі в одній фірмі) подався в лютому на карту побиту) ал прийшов час змінити роботодавця) яким методом це найкраще зробити підскажіть бульласка
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня! Підкажіть будь ласка правельність процидури зміни роботи під час очікування карти по биту! (дицизії ще немає) Дякую!
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня, а приїхала по сезоній візі вже тиждень назад і чекаю на роботу на якій мене можуть приняти офіційно за місяць, чи можу я перебувати не зарестрована в тей монент коли чекаю
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Добрий вечір, подавала на карту в dolnośląskiemu województwie чекала на неї 6 місяців, звільнилася з роботи в кінці лютого,а на початку квітня змінила роботу в lubelskim województwie, і тиждень тому написала лист до wojewody про зміну працедавця, відповідь ще не отримала. Але виїжала на Україну і в'їхала до Польщі по біометрії, залишився тиждень до кінця біометрії
Чи після закінчення біометрії я буду легально перебувати по печатці в паспорті , поки ще немає децизії щодо карти чи ні?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Іріна1
(Іріна1)
Новичок
Доброго дня!Коли змінила працю по тимчасовій карті побита і маю в ужонд принести документи від нового працедавца?І знову ставати в чергу онлайн?Чи можна принести документи без черги в кабінет інформації чи якийсь інший кабінет?
Бо на чергу немає місць вже до кінця липня.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Скажіть будь-ласка , якщо я перебувала в іншому воєвудстві і використала від початку року тільки 90 днів, чи можу я ще там працювати?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
І ще одне запитання: чи зможу я покидати територію Польщі ( тобто перетинати кордон з Україною), якщо подам документи на карту биту?
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Анатолій2
(Анатолій2)
Новичок
Добрий день. Я в'їхав в Польщу по запрошенню на одну фірму,а працюю на іншій. Там мені переробили освядченє,але вже на коротший термін і сказали,що треба анулювати старе запрошення і тоді вони зроблять освядчення під терміни візи. То дійсно так?
Ответить   Цитировать
252 Публикации
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Так
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
252 Публикации
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Але знаю на практиці, що коли новий роботодавець робить освядченя на працівника, на якого воно вже було видане від попереднього роботодавця, то при реєстрації старе освядченя анульовується в автоматичному режимі.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам