Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
5 Публикаций
Лілія Швайчак
(ЛіліяШвайчак)
Новичок
Пів року по робочій візі використала. 3 місяці була в Україні. Приїхала по воєвудській, яка в біометричному паспорті. А роботи немає. Чи можу залишитись по біометрії і не працювати?
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
467 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Наталія 6 пишет:
Доброго дня. Маю таку ситуацію. Приїхала до Польщі по безвізу, знайшла роботу і подавши документи, отримала карту часовего побиту. При перетині кордону з України до Польщі виникло питання, що я мала якесь запрошення і не поїхала туди до праці. Але це неможливо. Це моя перша поїздка і праця, де я отримала карту. Як мені доказати свою правоту.

Вас прикордонники про це запитали?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Наталія 6
(Наталія 6)
Новичок
Так. В аеропорту при проходженні паспортного контролю. При собі мала умову злецення, децизію, освядчення. Прикордонник попросив зателефонувати до мого шефа і сам з ним розмовляв. Можливо запрошення було видане на однофамільця, який не поїхав до праці, але як мені поводитись в даній ситуації?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Чи можна змінити роботу коли чикаєш карту побиту?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня!! підкажіть будь ласка працювала по без візу 3 місяці з 5.09.2018 по 27.11.2018 зараз працюю по воєвуді 6 місяців вже відпрацювала можу я поміняти роботодавця і зробити освячення на пів року? Чи я маю право тільки на три місяці так як вже працювала по безвізу?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
254 Публикации
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Так, Ви маєте право взяти освядченє і маєте право на 3 міс. безвізу. Можете по освядченю зробити в Україні піврічну візу і спокійно працювати. Єдине, якщо у Вас відкрита воєвудська віза то прийдеться анулювати зезволєнє о праце. Якщо цікавлять додаткові питання телефонуйте +48578654195 viber
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня. Працювала я в Польщі три місяці. По завершенні роботи отримала запрошення (освядчення), по якому зробила піврічну візу. Перед виїздом до Польщі мені запропонували іншу роботу на готові документи. Я погодилась, але по приїзду до Польщі було вирішено повернутись до старого роботодавця (про що було повідомлено нового). На це мені заявили, що мене там вже чекають нові документи, мене подадуть на страж граничний, в мене все буде дуже погано і т.д., і що моє старе запрошення анульоване (хоча з ним я переживала кордон). Потім сказали, що на іншу роботу я влаштуватись не зможу, бо моє старе освядчення взагалі переробили на зазволєніє і т.д. Своєму старому роботодавцеві я повідомила, що хотіла спочатку їхати на іншу роботу і боюсь, щоб його запрошення не було анульоване, на що він сказав: "Воно в тебе? То все гуд, будь спокійна". Чи можуть при цьому всьому в мене виникнути проблеми при проходженні кордону?
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
6 Публикаций
Potap
(Potap)
Новичок
Ну якщо в даний момент у Вас є дійсна робоча віза і не анульовано oświadczenie то які у Вас можуть бути проблеми...
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня!Приїхали до Польщі по Воєвудському запрошенні,але з певних причин роботодавець пропонує працю на іншому підприємстві,але уже по освядченію(180 днів).Віза у нас на 360 днів)Що буде з рештою днів?Дякую)
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
254 Публикации
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Багато залежить від того, що це за "певні причини" про які Ви пишете. Тому краще наберіть на Viber.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам