Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Я приїхав по визи з освядченням обещал одно работодатель а выходит Друге нашёл другую работу но работодатель не может з делать освядчення так як першероны не анулiроване. Як бути
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня... маю таку ситуацію!!! Ми з хлопцями цілою бригадою працюєм на будові,працювали на одну фірму а останій раз приїхали по старих запрошеннях до іншого роботодавця... тепер нам повідомили що та фірма на якій ми працювали раніше звільнила нас і зробила то так як типу ми там не працюєм ще з березня місяця і ми зараз в польщі і незнаєм що буде на кордоні... як виїхатм без мандатів? На вихідних виїжаєм бо віза ще дійсна до 25го числацього місяця
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
288 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Не повністю зрозумів ситуацію тому краще увечері наберіть мене +48578654195 viber
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня! Зараз у мене закінчується піврічна віза, далі хочу змінити роботодавця, знайшов нового, чи реально новому роботодавцю одразу зробити воєводську візу чи треба пересиджувати коридор і знову починати із освідчення. Дякую
Ответить   Цитировать
288 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Може новий роботодавець зробити для Вас zezwolenie o pracę - запрошення на візу воєвудську, тільки чекати на неї в окремих ужондах прийдеться близько 3-4 міс., і 3-4 тижні на візу в Консульстві.
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня, в мене виникла така ситуація, я працюю на фірму через агенцію і маю карту на рік , мене бере на пряму на роботу сама фірма на те саме місце праці, чи потрібно буде мені анульовувати цю карту і виробляти наново іншу? Бо виходить так що я зміню лише роботодавця .
Ответить   Цитировать
288 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Потрібно міняти дозвіл на працю. В термін 15 робочих днів з дня розірвання угоди з агенцією Ви повинні сповістити про це ужонд воєвудський який видав карту. І в термін до 30 календарних днів з дня розірвання трудових відносин з цією агенцією подати новый пакет документів від нового роботодавця або покинути територію Польщі.
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Доброго дня,будь-ласка підкажіть мені на таке питання.Моя карта побуту дійсна до 31.08.19 року,маю по ній умову праці як "pomoc domowa",всі ці роки плачу за себе податок сама,щороку розраховую бухгалтерію сама,плачу за послуги бухгалтера теж сама.Тепер я хочу змінити свою карту побуту на іншого працедавця не дочекавшись її завершення і нарешті не платити сама за себе податок.Хотіла б уже зайнятись підготовкою документів.Скажіть будь ласка як мені сформулювати своє звільнення і куди зголосити?
Що потрібно зробити тій пані у якої я яко pomoc domowa?
Де повідомляти,щоб я припинила сплачувати податок після звільнення?
Які починати готувати документи новому працедавцеві?
Від коли я можу почати працювати у нового працедавця офіційно?
Буду дуже вдячна
Ответить   Цитировать
288 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Ви не помилились з датою закінчення терміну Вашої карти? Згідно цієї дати Вона вже не дійсна...
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам