Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Чи зобов'язані українці, які працюють у Польщі, платити податок в Україні?

Тему прочли:
tarasfis Marina Ya Black&White Коваль Дмитрій Томас Александр Алексеев Xatab4ik777 Людмила 25 (73 офлайн)
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация

(Аккаунт заблокирован)
Новичок
Note
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
1 Публикация
Людмила 25
(Людмила 25)
Новичок
Доброго вечора,підкажіть хто був у такій ситуації,в 2017році їздила на працю у Польщу,при оформленні на завод вимагали довідку ризидента,нас про це ніхто не повідомляв,куратор замовив сам з моєї згоди на Україну цю довідку,приступили до праці і робота виявилася далекою від того що нам обіцяли,ми звільнилися і самостійно собі шукали працю,була я в Польщі три міс.,через рік надійшов лист з податкової,щоб я сплатила податки за 2017р.так як я вела незалежну професійну діяльність,які тепер мої дії,адже очікуваних доходів я не отримала...
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
199 Публикаций
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Людмила 25 napisał:
Доброго вечора,підкажіть хто був у такій ситуації,в 2017році їздила на працю у Польщу,при оформленні на завод вимагали довідку ризидента,нас про це ніхто не повідомляв,куратор замовив сам з моєї згоди на Україну цю довідку,приступили до праці і робота виявилася далекою від того що нам обіцяли,ми звільнилися і самостійно собі шукали працю,була я в Польщі три міс.,через рік надійшов лист з податкової,щоб я сплатила податки за 2017р.так як я вела незалежну професійну діяльність,які тепер мої дії,адже очікуваних доходів я не отримала...

Зверніться в податкову та поясніть ситуацію.
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам