Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Вроцлав! Вже набридло чекати на карту побиту, що робити?(

3 Публикации
Наташа90
(Наташа90)
Новичок
Народ, вже 11 місяців чекаю на перший лист в справі часового побиту. Всі документи були додані. Печатки в паспорті нема. Легально працювати не можу... Скільки ще можна чекати?!
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать
3 Публикации
Mariannochka
(Mariannochka)
Новичок
Я добилась децизії через агентство. До того більше року чекала на будь яку відповідь. Через 2 тижні маю забрати пластик.
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
3 Публикации
Наташа90
(Наташа90)
Новичок
що за агентство? через скільки часу вони вони допомогли?
Ответить   Цитировать
4 Публикации
Лена Кузнецова
(Ленусик)
Новичок
Mariannochka пишет:
Я добилась децизії через агентство. До того більше року чекала на будь яку відповідь. Через 2 тижні маю забрати пластик.

Ни черта агентства не помагают. Они только деньги дерут. Я заплатила 2к и уже полтора месяца ни ответа ни привета
Оценить публикацию:-1  
Ответить   Цитировать
3 Публикации
Mariannochka
(Mariannochka)
Новичок
Не знаю, мені допомогли. І я не платила такої великої суми. Це маленька фірма, знаходяться біля галереї домініканської в будинку Orange.
Ответить   Цитировать
2 Публикации
OksanaZabuzhko
(OksanaZabuzhko)
Новичок
Mariannochka пише:
Не знаю, мені допомогли. І я не платила такої великої суми. Це маленька фірма, знаходяться біля галереї домініканської в будинку Orange.

Маряночка, можеш написати мені в приват деталі? Яка в них ціна за послуги?
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
12 Публикации
YaroslavPe4enko Pe4enko
(YaroslavPe4enko)
Бывалый
По правильному, делают карту до полугода. Скорее всего, твоё заявление отлаживали на 1-2 или 3 месяца и пересматривали по новой. Лучше всего обратится к ним и поинтересоваться
Ответить   Цитировать
2 Публикации
OksanaZabuzhko
(OksanaZabuzhko)
Новичок
YaroslavPe4enko пише:
По правильному, делают карту до полугода. Скорее всего, твоё заявление отлаживали на 1-2 или 3 месяца и пересматривали по новой. Лучше всего обратится к ним и поинтересоваться

Обратится куда? В секретаріаті ігнорять, номерок в автоматі взяти нереально...((
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
4 Публикации
Лена Кузнецова
(Ленусик)
Новичок
Агентства только и делают что все номерки с ужонда забирають, а потом продают. Вот такой вот бизнес. Интересно сколько еще так будет продолжаться
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
5 Публикаций
Марта Шпарій
(Мартуля)
Новичок
Мала схожу ситуацію, чекала 10 місяців, звернулась в агетство. Через 7 робочих днів передзвонили, що є вже готова дезиція. Не знаю як вони то зробили. Агентство на Пуркинєго 5.
Оценить публикацию:2  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам