Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.
12 Публикации
Mакс Мельник
(Mакс Мельник)
Бывалый
Mакс Мельник пише:
МАРТА знаэте якесь толкове агенство ? бо мени залежить на часу!!! Подскажыте ! КРОМЕ Visa and Work!
ЧУВ ШО ЯКАСЬ ФЫРМА РЕСПЕКТ Э ДОБРА, ТО ПРАВДА?
Пожаловаться на публикацию
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
10 Публикаций
Марта Шпарій
(Мартуля)
Бывалый
так, мені там робили, називається aRespect чи якось так
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
12 Публикации
Mакс Мельник
(Mакс Мельник)
Бывалый
Мартуля пише:
так, мені там робили, називається aRespect чи якось так
Мартулька скажи вулицю!!
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
10 Публикаций
Марта Шпарій
(Мартуля)
Бывалый
Гуглом не вмієш користуватись? Purkyniego 5
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
12 Публикации
YaroslavPe4enko Pe4enko
(YaroslavPe4enko)
Бывалый
Мартуля пишет:
Гуглом не вмієш користуватись? Purkyniego 5
Гугл для слабаков )
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
9 Публикаций
Лена Кузнецова
(Ленусик)
Новичок
Гугл для слабаков )[/quote]

юморист
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
178 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Не розумію чому у всіх такі проблеми з картою. Отримав через 8 міс. Без жодних агенств.. коли склав вньосек на карту , одразу вдарили печатку в паспорті, через 4 міс. прийшов лист на відбитки пальців, ще через 3 міс. Прийшла децизія, та отримав pesel, замельдувався і за 3 тижні. Отримав карту. Чому так ждете, чому не поїдете в ужонд, поцікавтесь як їде справа, чому досі немає жодного повідомлення.
Оценить публикацию:1  
Ответить   Цитировать
38 Публикаций
Sergei Polgun
(Sergei) Онлайн
Всезнайка
Напишіть скаргу, про затягнення розгляду справи, на протязі 2-3 тижнів подзвонять і скажуть, що потрібно донести...
І забрати скаргу, на що пропоную погодитись тільки після представлення вам рішення ( позитивного)
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
178 Публикаций
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Не рекомендую писати скаргу, якщо не хочете іще на довший термін затягнути справу, так, вам дійсно нададуть відповідь у 2—3 тижневий термін з переліком документів , так мій знайомий після такої скарги на протязі пів року кожного місяця поновляв деякі документи: як не опечатка в слові, то термін документу вийшов, або підпис не співпадає, або сума прибутку займала і т.д. Найперше рекомендую постійно робити безпосередній візит до ужонду і цікавитися на якій стадії розгляд справи, які потрібні документи, як говорять де стукають , та завжди відкриють, тільки сильно не гримайте бо можна в лоба вхопити...
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать
38 Публикаций
Sergei Polgun
(Sergei) Онлайн
Всезнайка
Про, що ви говорите, термін документів давно пройшов (тих які продавались) і в будь якому випадку їх потрібно поновлювати. Єдине, що потрібно буде зробити - зібрати їх знову але це в будь якому випадку... Головне потрібно не забирати скаргу, тому, що якщо заберете, то вся процедура повториться від початку. Можете самостійно разом із скаргою додати всі необхідні документи від початку... Я сам особисто писав заяву про пришвидшення розгляду справи через питання особистого характеру на яку не було жодної реакції. Тільки після написаної скарги мені подзвонили і запросили її забрати, пообіцяли швидкий розгляд ітд. Я ж допитував в чому затримка... Потім дівчина з якою я розмовляв проговорилась і сказала, що і так підстави правної на надання побуту не має, так як документи які представляв втратили важність, так як час побуту від дати вказаної на них вже не перевищує 90 днів, а не можна отримати карту маючи менший період ніж 90днів... Я ж швидко зібрав всі необхідні документи знову і доніс їх їм з приписом 'додаток до скарги' через тиждень подзвонив до тієїж людини, зберіг номер і ім'я... І повідомив, що приніс необхідні документи, на що мені відповіла, що мало бути інакше і я мав прийти забрати скаргу, а потім донести документи, я їй повідомив, що не вірю в такому випадку на швидкий розгляд і скаргу заберу тільки після рішення на мою користь, на що мені відповіли, що не мають права показувати рішення, але децизія на мою користь і саме зараз вона її відносить до деректора, я ж наполіг на своєму, де через три дні мене запросила забрати скаргу і показала підписану децизію на мою користь Так я чекав на карту першого разу рік, постійно дзвонив і приїздив, і нічого це не дало, то після 6 місяців розгляду справи другий раз не витримав, зробив так як описав, отримав карту... Що правда річну
Оценить публикацию:  
Ответить   Цитировать

Будь ближе к нам