ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українська біатлоністка виграла “срібло” на ЧЄ, який почався в Польщі

Пошир на Фейсбуці

Сьогодні, 27 січня, в польському місті Душники-Здруй стартував чемпіонат Європи з біатлону 2021.
Як пoвідoмляє Yavp.pl, українська спортсменка Анастасія Меркушина стала другою в жіночій індивідуальній гонці, не допустивши жодного промаху на 4-х вогневих рубежах.

Швидше за неї дистанцію подолала лише досвідчена польська біатлоністка Моніка Хойніш-Старега. З одним промахом вона випередила Меркушину на 2,9 секунди. Замкнула трійку призерів росіянка Лариса Кукліна.

Загалом у гонці стартувало шестеро українок. Найкращою після Анастасії Меркушиної стала Ірина Петренко - 5 місце. Інші дівчата показали такі результати: Катерина Бех - 9 місце, Віта Семеренко - 11 місце, Надія Бєлкіна - 23 місце, Анна Кривонос - 45 місце.