ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українці виграли в Польщі два вуличні забіги

Пошир на Фейсбуці

Українці виграли в Польщі два вуличні забіги Фото facebook.com/SWIDNICArynekztradycjami

Українці на минулих вихідних тріумфували відразу у двох вуличних забігах, які відбулися в Любіні та Свідниці (обидва - Нижньосілезьке воєводство).
Як пoвідoмляє Yavp.pl, напівмарафон у місті Свідниця виграли громадяни України Дмитро Дідоводюк та Наталія Легонкова.

Дмитро Дідоводюк фінішував першим і серед чоловіків, і загалом серед усіх понад 1100 учасників та учасниць забігу на 21 км. Він показав час 1 год 10 хв 27 секунд. Найближчого конкурента, поляка Матеуша Мрувка, українець випередив на 30 секунд. Третім фінішу з відставанням у 35 секунд дістався ще один представник Польщі Еласрі Абдеррахім.

А українка Наталія Легонкова подолала напівмарафонську дистанцію вулицями Свідниці першою серед жінок, показавши час 1 год 23 хв 21 секунда. Другою серед жінок фінішувала ще одна українка Олеся Дідоводюк з часом 1 год 23 хв 29 сек.
Чергову перемогу у вуличному забігу в Польщі здобув українець Микола Юхимчук. Цього разу він виграв 10-кілометровий забіг Bieg Barbórkowy, який відбувся в Любіні. Юхимчук показав час 29 хв 30 сек, випередивши найближчого конкурента, поляка Каміла Макоша, на 1 хв 6 секунд.