ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українку визнано найкращою на міжнародному турнірі в Польщі

Пошир на Фейсбуці

14- річну українська фігуристка Анастасія Архіпова здобула впевнену перемогу на міжнародному турнірі Mentor Torun Cup, який відбувся в польському місті Торунь.
Архіпова в загальному набрала 144,35 балів, що на 20 балів більше, ніж у француженки Леа Сарни, яка посіла друге місце.

Цікаво, що після короткої програми українка програвала 0,79 бала.

Успішно виступила і українська юніорська пара Марія Голубцова/Кирило Білобров, які посіли друге місце в змаганнях танцювальних дуетів, набравши 129,97 балів.

Нагадаємо,  ще одна молода спортсменка з українці здобула важливу перемогу – тенісистка Марта Костюк виграла фінал вже другого дорослого турніру – ITF в Берні (Австралія).