Этот сайт использует файлы cookie для доставки услуг и в соответствии с Политика Файлов Сookie.
Вы можете указать условия для хранения или доступа к файлам cookie в вашем браузере.

Let’s Speak Polish: пікнік на Кургані Кракуса

» Показать календарь
Назад
Let’s Speak Polish: пікнік на Кургані Кракуса

Це спеціальні зустрічі для тих, хто вивчає польську і хоче попрактикуватися. Оскільки ідея провести її в формі пікніка дуже весняна й надихає на нові знання, приходьте із пледом та кошиком із їжею! 


Якщо з польською вам ще трохи важко, а серед знайомих немає з ким поговорити, це чудова нагода для практики мови, адже так її набагато легше вивчити. Це відкрита й безкоштовна подія для усіх охочих.
--------------------------------------------------------------

Spotkajmy się na piknik!!! :) Jeśli prognoza pogody się nie zmieni, kwietniowe spotkanie Spoko Polish odbędzie się pod Kopcem Krakusa. Przynieście coś do jedzenia i kocyk :) Jeśli prognoza się zmieni, widzimy się jak zwykle w Betelu :)

Znajdziecie nas pod kopcem, gdzie będziemy siedzieć z widokiem na miasto i zachód słońca... mniej-więcej tutaj:
https://goo.gl/maps/CADHnE9TFKb6V9369

Spotkania Spoko Polish to otwarte spotkania dla wszystkich, którzy uczą się polskiego, ale rzadko mają okazję go poćwiczyć. I też dla tych, którzy szukają ciekawych ludzi w Krakowie :)

Wiosną 2019 spotykamy się mniej-więcej raz w miesiącu (śledźcie wydarzenia na stronie Spoko Polish), ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować więcej - nawet nieoficjalnych - spotkań, jeśli macie ochotę :)

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, ale pamiętajcie, że ludzie przychodzą, żeby poćwiczyć polski, więc o ile oczywiście spytanie o coś po angielsku jest jak najbardziej ok, to już mówienie po angielsku dużo i głośno, albo tylko do jednej osoby, może przeszkadzać innym.

Pamiętajcie, że w nauce języka bardzo ważne jest, żeby jak najwięcej go słuchać, więc nie przejmujcie się, jeśli nie potraficie za dużo powiedzieć. Pomożemy :)

Gość
Отправить
Добавить фотографию
Комментарии:
Новейшие
Предыдущие
Новейшие

Категория

Культурное мероприятие

Дата

2019-04-25

Время

18:30

Локализация

Малопольське воєводство

Краків
Krakus Mound

Интересуются


Будь ближе к нам