Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Ищу педиатра из Украины

Редакция YaVP
Редакция YaVP 7 хвилин тому 1

Карта побиту в Польщі: де і як перевірити онлайн стан розгляду справи

У цьому розділі містяться коментарі до статті Карта побиту в Польщі: де і як перевірити онлайн стан розгляду справи

Serhii Pavlenko Serhii Pavlenko 7 хвилин тому

Поморське воєводство, сайт klient.gdansk.uw.gov.pl/ не працює. Хто знає причину? Як тепер перевірити стан своєї справи?

Work Spot
Work Spot 1 годину тому 4

фасадчик

Проводим набор фасадчиков. Зарплата: в зависимости от умений Нужны: Мужчины до 50 лет, с опытом работы более 1 года. Прямой работодатель г. Варшава ...

Юлияваршава
Юлияваршава 1 годину тому 3

Красота

Ищу моделей, на педикюр, маникюр, зделаю хорошо и бесплатно, просто нужно продемонстрировать свою роботу в салоне. На вторник 25 февраля. 730-732-840

valentina Демах
valentina Демах 1 вчора 29 2

Карта побиту і безвіз

Доброго дня Поділіться, будь ласка, хто як перетинав кордон,маючи печатку в паспорті про очікування карти побиту (по біометричному паспорті)! Були проблеми ...

valentina Демах valentina Демах 4 години тому

Віза була до 21 жовтня. Зараз просто була «на печатці» Потрібно їхати в Україну, а як повернутись не знаю

НаталияЧала
НаталияЧала 02-10-2017 23:27 13422 37

Курсы оператора вилочного погрузчика в г. Вроцлав

В городе Вроцлав проводятся курсы для людей, которые хотят получить квалификацию оператора вилочного погрузчика. Каждый из участников курса получает ...

Как подробнее узнать на счет оператора вилочного погрузчика мой номер в вайбер +380669543318.

Oleg1 Oleg2
Oleg1 Oleg2 18 годин тому 16

Sos

Шукаю жінку для інтимних відносин. Я неподалік Kutno 784282538

h_anna
h_anna 1 вчора 18

Карта побыту

На карте побыта (пластике) будет указана родовая фамилия? Или только фамилия, которая в данный момент? Спасибо!

h_anna
h_anna 1 вчора 16

Карта побыту

Добрый день! Если я подаю документы на карту побыта имея при этом действующую визу, то я могу выезжать по визе? Требуются ещё какие либо документы для ...

Перебування на штампі

Підкажіть, будь ласка Перебування «на штампі» відноситься до короткотривалого чи довготривалого правового перебування?

Taniusha Fedorkiv
Taniusha Fedorkiv 24-01-2019 23:29 1012 12

Допомога з мовою

Привіт всім, хто може порадити хорошого репетитора або курси польської мови в Гданську. Буду дуже вдячна

Привіт! Я проходила мовні курси в Польщі спеціально для українців. Можу порадити тобі декілька. Також можу сказати, що в цьому існує багато переваг.Напиши ...

Моніка
Моніка 1 вчора 11

Таксист вимагає гроші у Варшаві !!!

Добрий ранок !Хочу попередити всіх про таксиста який вимагає гроші. Потрібно було на Варшаву Заходню доїхати. через велику валізу прийшлось взяти таксі .Точно ...

Моніка
Моніка 1 вчора 4

Добрий ранок !Хочу попередити всіх про таксиста який вимагає гроші. Потрібно було на Варшаву Заходню доїхати. через велику валізу прийшлось взяти таксі .Точно ...

Моніка
Моніка 1 вчора 7

Вера Шестакова
Вера Шестакова 2 дні тому 35

Ищу работу журналистом, редактором в Польше

Ищу работу журналистом, или же редактором в Польше. На русско-украинские проекты. Может, кто-то, что-то подскажет?

Шукаю підробітку на кожну суботу та неділю

Шукаю підробітку на вихідні! Дівчина 20 років +48539494942

Serhii88
Serhii88 2 дні тому 31

Карта побыту

День добрый.Подскажите пожалуйста,если я получил позитивную децизию на карту побыту а также оплатил сбор на пластик.Но за неделю до получения,вынужден был ...

Більше публікацій
Форум Теми Відповіді Остання публікація
Немає нових публікацій 2036 2094
Автор:valentinad | 4 години тому Останні повідомлення
Немає нових публікацій 1462 1026
Автор:Oleg3 | 18 годин тому Останні повідомлення
Немає нових публікацій 28 51
Автор:Анжеліка123 | 1 вчора Останні повідомлення
Немає нових публікацій 151 243
Автор: | 3 дні тому Останні повідомлення
Немає нових публікацій 92 82
Автор:konstantin-metelskiy | 23-01-2020 16:19 Останні повідомлення