Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Купівля та реєстрація авто в Польщі іноземцями: що для цього необхідно

Читали тему:
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Натали69
(Натали69)
Новичок
Мой сын работает в Польше и за время работы купил себе авто и поставил авто на учёт на себя в Польше, через 2 месяца у него заканчивается контракт и сын будет возвращаться в Украину. Ходил в службу проконсультироваться там где ставил на учёт и получал польские номера, поляки ответили что снять с учёта для вывоза в Украину они не могут, а могут только если сын продаст кому то и только тогда могу дать транзитные номера. Поставить на учёт поляки смогли, а как снять с учёта то машину продай. С уважением Наталия.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:3  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Купив вживане авто. Воно виявилбсь заблоковане електронно. Поставити на облік можна тільки пройшовши ТО і отримавши виписку з поліції, що попередній власник сплатив всі свої зобов'язання. (Штрафи, кредити і т д) Попередній власник не ставив її на облік і не знає хто має якісь штрафи. Авто не може бути поставлено на облік. ЩО РОБИТИ???
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:4  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Пускай не снимает а заезжает на год на нерезидента. Помогу с этим 0987177873
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Підкажіть будь ласка чи знімати мені з обліку авто на pl номерах.Якщо я і так є останнім власником,у Польщі.Просто хочу ввести авто в Україну одразу на розмитнення...Дякую.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Він може зняти її з обліку якщо автомобіль іде на розмитнення.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Потрібно зняти з обліку для розмитнення навіть якщо ти власник автомобіля
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас