Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Тобто я маючи робочу візу можу придбати авто на німецьких номерах і, маючи дійсний німецький техогляд техпаспорт і сплачений акциз, можу зареєструвати його на себе заплативши 256зл., я правильно розумію?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Виталий333
(Виталий333)
Новичок
Добрый день! Я сейчас работаю в Варшаве, но скоро контракт заканчивается и я буду возвращаться в Украину. Собираюсь купить здесь машину, которую потом собираюсь растаможить. Натолкнулся в интернете на такую информацию:
cargoline.com.ua/tamozhennyij-kalkulyator.html
Может кто-то уже сотрудничал с этой компанией? Подскажите, действительно ли все так, как написано?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
394 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
ОлексійПопов пише:
Тобто я маючи робочу візу можу придбати авто на німецьких номерах і, маючи дійсний німецький техогляд техпаспорт і сплачений акциз, можу зареєструвати його на себе заплативши 256зл., я правильно розумію?

І мусите мати прописку
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня, я хочу продати машину і вона рік уже не зареєстрована, мені обов'язково зголошувати в ужонд про продаж?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Frienk
(Frienk)
Новичок
Добрий день! Якщо потрібна допомога прошу позвонити на номер 517969939
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Frienk
(Frienk)
Новичок
Здійснюю надання юридичної допомоги і підтримка перебуваючим в Польші
Тел 517969939
Вайбер +380664585651
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-2  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня, я купив авто на німецьких номерах, маю мельдунок, реєстрацію не можу пройти, кажуть потрібен співвласник з картою побиту, тому що авто з Німеччини, і має бути карта.
Тепер дізнався що співвласника треба вписувати в страховку, в фактуру і його дані вписати також у вньоску. Чи все добре зрозумів?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Також прочитав одну статтю, що можна не реєструвати авто на час епідемії і штраф не грозить, це правда?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:4  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня я купив вживане авто але незнаю що треба переєстровувати на себе в вже минуло більше місяця як я її купив що тепер робити
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас