Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Легальне перебування в Польщі: як дізнатися, чи дійсна Карта побиту?

Читали тему:
УкрPOL &my V1ad yavpolske Volodymyr77 Kiyv Andrii Dumanskyi lion king (55 оффлайн)
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
У цьому розділі містяться коментарі до статті Легальне перебування в Польщі: як дізнатися, чи дійсна Карта побиту?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня.
В мене така ситуація: маючи карту побиту, я звільнилася з роботи і з нею ж вернулася в Україну не повідомивши воєвуду. Маю звичайний паспорт. Якщо я захочу вернутись в Польщу, то вже, як з статті зрозуміла, що по візі не вдасться, а от по цій же карті побиту заїхати можна буде (без місця роботи) ?
Дякую Вам за відповідь.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
284 Записи
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Ну, тут є дві сторони медалі... З одного боку карта, тобто вид на проживання і побит видається з метою виконання праці, якщо Ви втратили роботу, значить у Вас немає підстав більше перебувати на території Польщі. З другого боку, якщо Ваш роботодавець і Ви не зголосилися в ужонд про втрату роботи, значить Ваша децизія не анульовано, тобто спокійно можна пересікти кордон і перебувати на території РП. Але працювати в іншого роботодавця легально Ви не зможете, для цього потрібно дозвіл до праці... Тут є багато нюансів, якщо цікавить можете зателефонувати...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас