Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Зміни в постановці на консульський облік у Польщі з 1 березня. Що треба знати

Читали тему:
Олег Боярский Ievgen Boichenko Svitlana H Oleksandr... Aleksandr T Oksana Chmil vigor Tatyana_new Эдуард Ярошенко (272 оффлайн)
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Это грабеж!За что вам платить деньги? Я вам отправил пакет документов еще в декабре месяце и до сих пор нету никакого результата.Потеряли документы?Я стал в электронную очередь на оформление нового паспорта и какой результат?Приехал в назначенный день и час,меня даже на порог не пустили и слушать не стали.Что вы делаете для сограждан?Или вы себя считаете не гражданами Украины?Так за что платить деньги?Вы их пробовали ЗАРАБОТАТЬ честным непосильным трудом?В конце января у меня умер отец и я не смог поехать на похорон из-за того что у меня нету паспорта.А паспорт у вас и похоже вы не шевелитесь работать.Вам только деньги давай,а за что???...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:59  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
При зміні карти побиту чи обов'язково потрібно по-новому ставати на консульський облік, якщо печатка дійсна до 2021року?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Чи в 2020 році може знайтись якась мудра людина яка впровадить практичний спосіб тимчасового перетину границі на власному автомобілі з іноземною реєстрацією, а не збирання стопки документів і плюс оплати?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:24  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Чи можна зробити консульський облік по воєвуді
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:5  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Добрий день. Може хтось має зразки заповнення облікової картки та заяви на консульський облік . Нового зразка. Дякую.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
99 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
Можна, потрібна ще тільки прописка
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
99 Постів