Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
113 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Треба буде скласти коректу. Це можна зробити протягом 5 років. Увійдете на свій профіль, уважно подивіться...там є кнопка зробити коректу. Добре подумайте що вписувати. Найкраще подати номер польського банківського рахунку, тоді отримаєте повну квоту яку мають повернути, бо повертаючи поштою, або як написала попередня особа, з цих грошей беруть оплату за пересилання. Крім того, коли складається коректа податкова може викликати до себе. шоб підтвердити вашу особу, перевірити адресу (наприклад прописку), тому як я сказала на початку, маєте 5 років на це.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Samvel620
(Samvel620)
Новичок
Добрый день!А вы не подскажите, может из за карантина деньги не перечисляют за PIT?мы с женой подавали в ужонде 2 марта,но денег ни у неё,ни у меня нет ещё.Сейчас мы в Украине и сходить в ужонд не можем само собой
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня .Я відправив піт-37 ще 2.02 через e-pity прийшло повідомлення статус 200 і UPO,і досі чекаю на повернення,в чому може бути проблема???
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
113 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Копия у вас есть, чтобы проверить все ли правильно. Куда должны отправить деньги...на адрес или на счёт? С возвратом проблем не было, но если вы физически зашли и подали бумаги, то может..... что то не так...возвраты делают до конца июня. Потом,хм, может звоните. Если еще будете в Польше, то сделаете корректировку, на это есть 5 лет
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
113 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
То ви побрали номер UPO? Бо статус 200 це означає, що документ успішно оброблений
Гроші повертають до кінця червня, але якщо пишете 2.02...повинні повернути протягом 3х місяців, якщо у них не виникло до вас питань....пошукайте цю податкову в інтернеті...може подзвоніть
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня,як мені дізнатись чи повернуть мені кошти?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
113 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Які кошти? Ви склали декларацію ПІТ 37? Все вірно заповнили? Є підтвердження, що її прийняли? Куди повинні повернути частину податку (не кошти)...що ви вписували у декларацію? Від дня складення (правильного!) податкова має 90 днів на повернення
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Оксана14
(Оксана14)
Новичок
Доброго дня, піти прийшли на польську адресу, чи зможе якась постороння людина забрати мої кошти
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
113 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Оксана14 пише:
Доброго дня, піти прийшли на польську адресу, чи зможе якась постороння людина забрати мої кошти

ПІТ 11? Ні, це тільки інформація для вас, щоб на підставі цих/цтого піту скласти ПІТ37. Ніхто коштів не забере, просто можуть вам їх не переслати (фото або мейл) і не зможете скласти ПІТ37 у податкову
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
70 Постів
SergiuszM
(SergiuszM) Онлайн
Всезнайка
Якщо йдеться про гроші, то ні. Треба буде сами зявитися в відідленні податкової і забрати гроші.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас