Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
1 Публікація
Яна Игнатенко
(Яна Игнатенко)
Новичок
Я по безвизу до 10 декабря,в ужонеже дали розрешение другому агентству на меня с 23сентября по 17 октября у меня есть документы
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
418 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Тоді спробуйте в Ужонді праці пояснити ситуацію, якщо Вони сконтактуються з Вашим попереднім роботодавцем і той підтвердить реальну дату закінчення праці в нього, тоді можли ужонд і внесе зміни в базі даних, щодо видачі дозволів
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Яна Игнатенко
(Яна Игнатенко)
Новичок
Спасибо большое
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Ольга К
(Ольга К)
Новичок
Получили полугодовое приглашение на работу, поехали с мужем по биометрии. Отработали 3 месяца и уехали. Через четыре месяца в этом же году приехали опять по биометрии, но приглашение ещё делали. Кргда пришло, то увидели что оно на 3 недели. Оказывается нам не анулировали остаток старого приглашения. Подали заявку в ужонл, чтоб продлить приглашение на два месяца, координатор сказал отказ. Говорит, что их вины в том что они анулировали старое приглашение только 28 октября, нет. Типа на ваши имена еще заказали приглашение и езжайте сами в ужонд и разбирайтесь. Подскажите, как выйти из ситуации.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
418 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Єдиним правильним рішенням буде дійсно зробити візит до даного Ужонду праці і детально пояснити суть питання. Якщо вони в правлять в базі даних зазначені терміни, то Ви зможете отримати oświadczenie ще на якісь 3 міс.
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Ольга К
(Ольга К)
Новичок
Значит проблема в том, что фирма анулировала приглашение спустя 2 месяца после его окончания и ужонд не видит об это инфы чтобы дать продолжение на освядчення?

Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Добрий вечір мені є питання,я працую по умові зліценія,мені фірма не надала копію договора і занижена оплату в годину від договору,підсмажіть куди звернулись з тим проблемою
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Антон80
(Антон80)
Новичок
Добрий день! Приїхав до Польщі, Радом, де працює мій приятель на машині водієм по Європі, влаштувався по договору праці! Проїздив я 2неділі по усній домовленості на стажуванні а по факту 5тижнів, потім запустили мене самого в трасу! Я пропрацював 2неділі зробив 7 рейсів в різні країни! Коли повернувся УВАГА:одразу забрали документи всі ЦМРкі техпаспорт Умову праці, а зайшовши до бюра почали тиснути робити винним у всьому доходячі до абсурду, а тоді били недаючи сказати а ні слова! Пригрозили вбити якщо до поліціїзвернусб! Вивезли до Ж/д місцевого і кинули! Я в шоковому стані набрав поліцію там дав покази! Далі переночувавши я ледь добрався до Києва дуже хворий!

Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй
418 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Напишіть ще в інспекцію праці в онлайн режимі, знайдіть форму e-skarge, долучіть всі підтвердження, які маєте в наявності, а коли одужаєте, приїдьте з заявою до Суду, збережіть всі чеки щодо лікування і тисніть їх по повній програмі з вимогою компенсації моральних і матеріальних збитків.
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
6 Постів
Євген Жученко
(ЄвгенЖученко)
Новичок
Редакция пише:
В данном разделе содержатся комментарии к статье: Нарушение трудовых прав: где заробитчанам в Польше искать помощи
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас