Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
369 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Ну якщо Ви працювали легально то спокійно можете їх розрухати... Щоправда цей просес може зайняти близько 3- міс., але гроші свої Ви отримаєте. Якщо знаходитесь в даний час в Польщі, то йдіть одразу до Окренгового інспекторату праці в тому воєвудстві де зареєстрована фірма і складіть скаргу в письмовій формі. Додайте до скарги всі підтверджуючи документи щодо праці в даній фірмі. Якщо бажаєте йти шляхом судового провадження, то тут трошки інший порядок. Спершу відсилаєте Wezwanie власнику фірми з попередженням про наявну заборгованість і з вказанням терміну щодо її погашення. Даний виклик відправляєте рекомендованим листом через Pocztę polską. Головне, щоб у Вас було підтвердження відправи даного листа і його другий примірник. Якщо до вказаного терміну фірма не розрахувалась--пишеться заява до повітового Адміністративного Суду. Вам нададуть перекладача, це процес недорогий, можете навіть не наймати адвоката, а вказати в заяві щоб Вам його надали безкоштовно. Можете навіть вимагати компенсацію за завдані збитки, єдине: потрібно буде довести, що Вам завдано саме ті збитки в цій квоті, яку Ви вимагатимете з відповідача.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
D3n
(D3n)
Новичок
Здравствуйте. У меня такая проблема.Работаю уже 11 месяцев через фирму по Умове о праце.Говорили,что все бумагами в порядке,все налоги платятся и вы застрахованы от работы.Отношение от этой фирмы отвратительные,хозяин фирмы не консультирует ни по каким вопросам,кричит всегда,угрожает сделать проблемы в жизни и не дал урлоп за отработанные месяцы.Зарплаты задерживает,по умове должны получать до 10 каждого месяца,а получаем 11-13 чиста.
Как оказалось дальше мы не застрахованы от работы и сейчас,я жду ответ от Zus по поводу налогов.Думаю писать жалобу в PIP за расизм к Украинцам,за брехню,за то,что мы не застрахованы как должны быть.И за то,что не могу получить своего урлопа по закону!
Подскажите,как лучше все это оформить,чтобы получить возмещенный финансовый ущерб от фирмы,и наказать по всем параметрам их за такое?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
369 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Якщо Ви пишете скаргу в інспекцію праці, то раджу йти не в РІР, бо це повітова, а одразу до Окренгового інспектора праці, він є в кожному воєвудському центрі. Вам допоможуть написати скаргу, як положено. Але цим Ви не доб'єтесь фінансової моральної компенсації від роботодавця. З цим питанням зверніться до повітового Суду Праці. Пам' ятайте, що всі Ваші звинувачення проти роботодавця повинні бути підтверджені документально, фото, відеоматеріали або свідками. Якщо вимагатиме компенсації- ця сума теж повинна бути обгрунтована, Ви повинні довести Суду, що дійсно понесли ті чи інші збитки.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Anj
(Anj)
Новичок
УкрPol пише:
Якщо ці провини, які дають повід Вас оштрафувати вписані в пунктах умови злеценя, а умова свідомо Вами підписана, то на рахунок чого Ви хочете скаржитися? А на рахунок карти...? Ніколи, нікому і в ніяких випадках не рекомендую і не буду рекомендувати подаватися на часовий побит від агенції праці. Їм же ж головне прив\'язати до себе працівника, а далі почнеться.... Але якщо вже Вам не пощастило з цією агенцією, тоді забирайте максимальну кількість компроматів на них: смс, записи дзвінків, фото та відеоматеріали щодо неналежного і грубого ставлення. Всі штрафы, які з Вас утримуюттся повинні бути задокументовані і представлені Вам для ознайомлення... Ви маєте право зробити знімок будь-якого документу, який підписуєте і який Вас стосується.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Anj
(Anj)
Новичок
Так справа в тім,що в умові немає штрафів(окрім одного,про появу на роботі в стані алкогольного сп'яніння.А про це ми ще минулого року знали і були лише за такий штраф). Штрафують усіх хто не подобається куратору(українцю,він сам і говорить що немов агенція накладає штраф).А штраф мені дали за відмову підписувати зарплатний лист в якому мені лише половину годин вписали.(фотографувати тим більш заборонено,і копію мені не надали).Іще,в послідній умові зліценія у мене чомусь написана інша агенція ніж та в котрій працюю 1.5 року.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
369 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Ви маєте право робити копії і фотографувати ті документи, які підписуєте, ті що стосуються Вас. І штраф з Вас можуть утримати тільки виключно той, пункт якого вписаний в умові. Якщо маєте якісь підтвердження їх неналежного ставлення до працівників, а саме головне - це свідки і такі ж як Ви - потерпілі , то раджу звернутись до Окренгового інспекторату праці, а також до Суду. В інспекцію праці можете написати скаргу при безпосередньому візитів, а можна онлайн, заповнивши форму e-skarge. В суді можете вимагати повернення тих коштів, які утриманні за штрафи, а також компенсацію за завдані збитки. Збитки Ви можете вказати різні, наприклад, через недоплату грошової винагороди, Вам не вистачило коштів на покупку ліків для хворої родички і Вона у важкому стані, не оплатили навчання дитині, не погасити щомісячний платіж по кредиту, що призвело до більших витрат. Ці всі витрати, які виникли в ході недоплату грошової винагороди вказуєте в позові, як компенсацію. І не потрібно боялись Суду, Все на Вашу користь. Окремим пунктом в позивній заяві просите Суд, щоб надав Вам безкоштовного адвоката і перекладача і вкажете, що не володієте коштами для покриття судових витрат. Тоді оплата буде мінімальною, залежно від суми позову близько 30-60зл. Єдине, що Ви повинні мати - документи, які підтверджуючи легально працевлаштування, а це- умова і дозвіл до роботи ( oswiadczenie або zezwolenie). Наберіть мене в будь-який день після 18.00 і я все Вам розкладу по полицях +48578654195
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
7 Постів
Новичок
По умові зліцення сплачуються не всі податки. Урлоп і лікарняні по умові зліцення не виплачуються.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
369 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Якщо взяти до уваги урлоп, то іноземцям, які працють по umowe zlecenia не те що платний, а й в неоплачуваний не можна, він не передбачений взагалі. А от на рахунок платних хоробових мушу заперечити, можна мати оплачувані лікарняні на umowe zlecenia, якщо є попередня домовленість про це між працівником і роботодавцем, і це вписано окремим пунктом в даному виді договору.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Я працював на фірмі муляром. Місяц про працював всьо добре заплатили, а надругий місяць небуло що мурувати і м робили пізно робочими. Хотя я підписував умову праці але зарплати так і незаплатили. КУДА Звернутися. Працював офіційно?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
369 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
В окренговий інспекторат праці, в тому воєвудському центрі, де зареєстрована фірма.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас