Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
467 Постів
Black&White Коваль
(Маша Коваль)
Всезнайка
Bybo4ka пишет:
Я чекаю на карту побиту ,маю штамп в паспорті,і по цьому штампі знаходилась в Польщі вже по закінченню візи,але приїхавши на Україну я змінила паспорт на нове прізвище,бо вийшла заміж за громадянина Польщі,чи я маю робити візу категорії D,вже в новому паспорті з зміною прізвища ,чи я без проблем перетну кордон по новому паспорті без візи???

Якщо ви вже використали безвіз, а судячи з усього, так, бо перебували "на штампі", то в їхати до Польщі можна лише по візі.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго вечора. В мене термінове запитання. Я відкрила робочу візу( D) до польщі, і так сталось, що вона закінчується 31 травня(запрошення до 31 травня 2019), а нова починається 1 червня(запрошення з 1 травня 2019). Чи впустять мене в Польшу, якщо я хочу виїхати 21 травня. Т чи потрібно буде робити перезаїзд?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Андрій Почепінський
(АндрійПочепі)
Новичок
Доброго дня. В мене віза річна "воєвудська". Закінчується 17 червня. Є нове зезволение від 18 червня. Можу я лишитися по біомертріі на 3 місяці не виїзджаючи з Польщі?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Марина Дружиніна
(Марина Дружин)
Новичок
Доброго вечора. Я подала документи на карту тимчасового побиту 17.12. 2018 і в той же день отримала печатку в паспорт. Моя робоча віза закінчилася 14.03.2019. Хочу поїхати в Україну в кінці червня. То я зможу в'їхати на основі біометрії чи треба робити візу, бо біометрія закінчилася, так як я перебувала на основі печатки???
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
5 Постів

(Акаунт заблокований)
Новичок
Інформація у вас не відповідає дійсності. Паспорт можно зробити в консульстві. Кошт-150 злотих і чекати треба близько місяця, поки дипломатична пошта його привезе з Києва. Самі з цим питанням зіштовхнулися- швидко і якісно все було зроблено. Дякуємо пані віце-консул.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
12 Записи
Viktor Rubis
(ViktorRubis)
Бывалый
У Вас опечатка, я получал в феврале этого года, не 150, а 450 (Краков)
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
5 Постів

(Акаунт заблокований)
Новичок
У мене жодної помилки не має. Я писала про паспорт на дитину!!! Бо саме про це питала людина. На дитину трохи інші ціни))). А ви робили паспорт собі.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня. В мене таке питання якщо я виготовила паспорти своїм дітям тут їм щойно 3 місяці і ми їдемо з чоловіком з ними на Україну, а чи зможемо ми в'їхати до Польщі з дітьми які мають біометричний паспорт
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня, скажіть будь ласка, я подала на паспорти тут в Польщі своїм дітям на біометричні, один вже виготовлений а на друший ще чекаю, один вже прибув до Гданська, чекаю на другий, другий теж виготовлений , за скільки часу прибуде до Гданська з України
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
5 Постів

(Акаунт заблокований)
Новичок
Цікаве питання.))) Паспорт передають із дипломатичною поштою. Може бути протягом тижня, а може і довше йти, це залежить не від консульства.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас