Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
11 Постів
Мері Кет
(еМКа)
Бывалый
Тепер зрозуміло. Дякую.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
ДОброго дня, на даний момент знаходжусь в Польщі по біометрії, підскажіть як можна залишитись тут надалі легально.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
381 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Якщо Вас цікавить повний алгоритм, як залишитись надалі в Польщі безвиїздно, то Вам краще мене набрати у вільний час, бо дуже багато писати... +48578654195 viber
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Олександр78
(Олександр78)
Новичок
Вітаю)
Допоможіть, будь ласка, порадою
Зараз знаходжусь у Польщі, працюю по візі але вона закінчується поточного місяця.
Працевласник обіцяв зробити нове запрошення по закінченню візи.
Чи можу я лишитися і далі працювати, не перетинаючи границю?
Дякую
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
381 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
По закінченні візи у Вас автоматично увімкнеться термін безвізу 90 днів і Ви можете залишитись в Польщі не перетинаючи кордону, у тому випадку якщо Ви перебували по візі не менше ніж 3 міс. і за цей час не скористались безвізом. Але Ви маєте право тільки перебувати, а для легальної праці потрібен ще дозвіл до роботи тобто oświadczenie або zezwolenie o pracę.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Mystr
(Mystr)
Новичок
Доброго дня. Маю таке питання: отримала візу по мовних курсах (тип D11), така віза дає право працювати 3 місяці на пів року. Я зараз працюю на умові про працю, але в кінці грудня закінчується термін, на який мені дали освядчення для роботи. Віза ж закінчується в кінці березня. Чи можу я якимось чином продовжити працювати у такому випадку? Хотілося б подати документи на карту побуту, але по роботі. Чи це можливо, якщо візу я маю по мовних курсах? Буду вдячна за відповідь!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
381 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Наберіть будь-коли після 18.00, спробую відповісти Вам на це питання.+48578654195
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня. Маю таке питання: маю у паспорті печатку що, подав на карту чи я можу виїхати на Україну якщо у мене прозрочена біометрія?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Маю донести децизію на 500+для дітей!як забирав карту децизію не пам’ятаю де подів,чи можна в уженді взяти ще раз?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас