Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
1 Публікація
ihorsv
(ihorsv)
Новичок
доброе время суток. я живу в Италии ,хочу поменять украинское удовольствие водителя на польское. как мне это заделать заранее спасибо. мой номер телефона +393407864011(Whatsapp и Viber) Игорь
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Roman200
(Roman200)
Новичок
Добрый день, вопрос такой: приехали с женой по визе полугодовой, сделали воеводу, подались на карту,( отпечатки, печать - есть ) ждем 5й месяц, как кончилась виза... все вроде хорошо ждем себе да и делов, но получилось так что жена по определенным причинам потеряла работу от которой подавались, и работать на другой пока возможности нет, возможно ли сейчас перезанести новый wniosek на воссоединение семьи?
Кто сталкивался с подобным?
Возможны ли еще иные легальные выходы из сложившейся ситуации?
Варшава

Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Пйотрик
(Пйотрик)
Новичок
Я подав документи на карту побиту і получив печатку потім я приїхав до України зробив новий біометричний паспорт і заїхав до Польщі. Скажіть будь ласка після 90 днів мені обовязково треба виїжати .
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:4  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Марян1991
(Марян1991)
Новичок
Я в Польщі по візі яка стоїть в біометричному паспорті подав на карту маю штамп печатку теж в біометричному віза закінчилась чи можу я поїхати в Україну а потім назад? дякую
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:5  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Lena Osinska
(Lena123)
Новичок
Добрий вечір хочу запитати .в мене така ситуація я вийшла заміж за поляка .ще в серпні документи ми відправили поштою . тому що нас не прийняли в вроцлаві ,мені сказали що на сталий побут я можу чекати навіть два роки.ще на підставі шлюбу я не можу там працювати вони не беруть бо кажуть що як зроблю документи аж тоді можу працювати.тому я в даний час знаходжуся в україні.чи можу я поїхати в іншу країну на роботу.і як прийде лист .що може бути якщо я не зявлюся вчасно .чи зможу потім ще раз подати на сталий попит .чи буде проблема.дякую.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:5  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Залишилось 7 днів біометрії.Є печатка в паспорті про те шо подався на карту побуту.Чи можу я заїхати на територію Польщі по біометрії і залишитись там на 3місяці на основі печатки?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Я в польщі працюю офіційно по візі подав документи на карту побиту віза скінчилася печатки(штампу)В паспорті (біометричний)немаю чи я можу перебувати в польщі офіційно без усяких проблем
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Виталий Онищенко
(ВиталийОнище)
Новичок
В Украину поехать можеш , но что бы вернутся
обратно в Польшу нужноо открыть опять визу, или дождатся карты побыта на теретории Польши, и потом спокойно ездить .
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Подала документи на карту побиту, заплатила 500 злотих за папери, через 4 місяці говорять що загубили документи. Хто знає чи варто звернутися до них щоб забрати свої 500 злотих, чи віддадуть мені їх ???
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Доброго дня . Я подалась на карту побиту, маю печатку в паспорті, але не маю зазволення. Чи можу я змінити місце роботи та що для цього потрібно?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас