Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Зачекайте до понеділка. Чому українці місяцями очікують на польські карти побиту?

1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
терміни що до видачі карти побиту застарілі. Моя дружина вже понад року!!!! не може ї отримати. Треті раз раз подає одні і ті ж самі документи. печатки не продовжують - пропонують писати скаргу або ж знайти адвоката. (Познань)
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Mariija
(Mariija)
Новичок
Це все так.Але скажіть будь ласка що робити до кого звернутися по інформації вже більше року чекаємо у Вроцлаві толком нічого нема на листи невідповідн.що робити
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Вован1
(Вован1)
Новичок
Я тоже вже чекаю більше як рік
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Mariannochka
(Mariannochka)
Новичок
Я чекала більше року, добилась від ужонду децизії через посередників. Їхній офіс біля галереї домініканської.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
5 Постів
DenysSh
(DenysSh)
Новичок
Скажите пожалуйста, когда поставили печать в паспорт но нет еще карты побыту, можно ли выехать из польши и вернуться ?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:3  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Mariija
(Mariija)
Новичок
А скільки беруть посередники і за скільки часу видали дицизію через них
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
158 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Ні, не можна, треба мати візу
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Всім привіт
Підкажіть як попасти до інспектора по питанню печатки і карти побиту
Чекаю на карту вже півтора року
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
158 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Безпосередньо до свого інспектора , який веде справу Ви не попадете. Але у Вас на руках повинен бути перший лист, який приходив до Вас з Ужоднду з підтвердження того , що ви склали заяву на карту побиту і там вказано прізвище, ім"я інспектора, який веде справу і можливість контакту з ним ( телефон або E-mail) . В іншому випадку потрібно зареєструватись в електронну чергу у відділ іноземців, вікно - Pobyt - Uzupełnianie dokumentów і дізнатись на якій стадії знаходиться розгляд справи.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас