Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
176 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
+48578654195
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
5 Постів
Лілія Швайчак
(ЛіліяШвайчак)
Новичок
Номер?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
176 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
+48578654195
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Дмитри Дмитриев
(Дмитри Дмитри)
Новичок
Добрый вечер.Вопрос следующий.Имею карту побыта сменил работодателя,документы о розирванни умовы и новую умову подал в сроки.Могу ли я еще раз сменить работу.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
5 Постів
Лілія Швайчак
(ЛіліяШвайчак)
Новичок
Вибачте, не змогла подзвонити. Можна сьогодні вдень?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
176 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol) Онлайн
Всезнайка
Вдень я на роботі, можна в часи перерви о 10.00 і 14.00 або після роботи.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
доброго дня! маю таку ситуацію: змінила роботодавця (з картою побиту, яку вже маю і термін її дії до 2020р.), виконала всі необхідні заходи, тобто повідомила urzad про втрату, протягом 30 днів знайшла нову роботу й подала нові документи. Таке питання: до коли моя попередня КП вважається актальною, до отримання нової децизії? Планую виїзд за межі Польщі і не знаю чи можу я це зробити зі старою картою. Які можуть бути наслідки, якщо наприклад в процесі поїздки зміниться статус по новій карті? Буду дуже вдячна за допомогу
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Добрий день всім. Маю питання. Працюю вже 10 місяців на самсунг. За цей час отримав зазволення логістично монтерське. Але нещодавно мені почали виготовляти нове зазволення на оператора вузка (кари). Планую з'їздити на Україну на декілька тижнів і зробити по старому зазволенню воєвудську візу і повернутись. Скільки часу старе зазволення не буде анульоване, щоб не попасти в халепу?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
466 Постів
Black&White Коваль
(Маша Коваль) Онлайн
Всезнайка
Дмитро2019 пише:
Добрий день всім. Маю питання. Працюю вже 10 місяців на самсунг. За цей час отримав зазволення логістично монтерське. Але нещодавно мені почали виготовляти нове зазволення на оператора вузка (кари). Планую з'їздити на Україну на декілька тижнів і зробити по старому зазволенню воєвудську візу і повернутись. Скільки часу старе зазволення не буде анульоване, щоб не попасти в халепу?

"Зазволення" - це що? Дозвіл від воєводи на роботу типу А чи "oświadczenie na powierzenie pracy cudzoziemcowi"? На підставі візи працювали в Польщі? Кола віза закінчується? Є біометрія?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Наталія 6
(Наталія 6)
Новичок
Доброго дня. Маю таку ситуацію. Приїхала до Польщі по безвізу, знайшла роботу і подавши документи, отримала карту часовего побиту. При перетині кордону з України до Польщі виникло питання, що я мала якесь запрошення і не поїхала туди до праці. Але це неможливо. Це моя перша поїздка і праця, де я отримала карту. Як мені доказати свою правоту.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас