Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
408 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Для випускників вишів фактично ті ж самі вимоги, що і для всіх інших претендентів на побит часовий в зв'язку з роботою, за винятком того що в усіз інших випадках картка тимчасового перебування прив' язує працівника до конкретного роботодавця, а ваш дозвіл прив'язує Вас до будь-якої роботи в будь якого роботодавця. То означає,, кщо Ви сьогодні закінчили роботу в одного роботодавця, а завтра перейшли до іншого, то воєводу про цей факт не повідомляється. Якщо розрив більший, то все так же, як і на загальних засадах- до 15 робочих днів з моменту втрати роботи повідомляєте ужонд і до 30 календарних днів з моменту втрати подаєте нові документи або покидаєте Польщу. В законі не встановлено скільки разів можна міняти роботодавця, але знайте, що після 3-х ращової зміни роботи, воєвода може відмовити в наступному дозволі. І останнє, на жаль якщо Ви не знайдете роботодавця Ви не зможете тут перебувати.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Wiaczeslaw1802
(Wiaczeslaw1802)
Новичок
Доброго дня! Мене цікавить питання: маю два закордонних паспорти, на старий отримав освядчення але візу не відкривав, зараз хочу поїхати по новому паспорту до іншого працедавця. Чи не буде проблеми працевлаштуватись в нового працедавця, по новому паспорту? Дякую!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
408 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Не забувайте, що у Вас може бути і 10 закордонних паспортів, але по єдиній їхній базі даних Ви проходите як одна й та ж людина. І всі терміни потрібно дотримуватись як по одному і єдиному паспорту. Будьте з цим обережні!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Wiaczeslaw1802
(Wiaczeslaw1802)
Новичок
Це зрозуміло. Але чи зможе мені новий працедавець зробити освядчення в такій ситуації як я описав?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
408 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Ну ж на Вас уже видано освядченє, а для цього, щоб виробити нове потрібно анулювати попереднє. Тут ще грають ролі терміни, коли було видане старе освядченє і коли спливає його термін...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Наташа Слободян
(НаташаСлобод)
Новичок
Доброго дня потрібна допомога.
Я підписала умову про працю з 21 листопада 2019 року,а тепер мій роботодавець сказала що розриває умову і зголошує до воєводи про анулювання освячення на працю яке вона мені зробила і я по ньому ж відкрила візу, і про відібрання в мене візи.
Питання як мені поступити правильно? Що підписувати щоб ненашкодити собі.
В як довго я можу перебувати на території Польщі? І чи недостачу я депортації за це?
Дякую дуже потрібна допомога
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Наташа Слободян
(НаташаСлобод)
Новичок
НаташаСлобод пише:
Доброго дня потрібна допомога.
Я підписала умову про працю з 21 листопада 2019 року,а тепер мій роботодавець сказала що розриває умову і зголошує до воєводи про анулювання освячення на працю яке вона мені зробила і я по ньому ж відкрила візу, і про відібрання в мене візи.
Питання як мені поступити правильно? Що підписувати щоб ненашкодити собі.
В як довго я можу перебувати на території Польщі? Візу мені відкрили до 8 березня 2020 року. І чи недостану я депортації за це?
Дякую дуже потрібна допомога
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
408 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Ну, по-перше до воєводи роботодавець не зголосить бо воєводство немає нічого спільного з oświadczeniam, воєводства видають тільки zezwolenia o pracę, і візу Вам ніхто не анулює. Якщо роботодавець зголошує в Ужонд праці про те, що Ви в нього більше не працюєте-це добре, тому, що Ви маєте змогу знайти нового роботодавця, який оформить нове oświadczenie і в нього Ви зможете працювати по тій же візі. Нове oświadczenie буде видано за мінусом цієї кількості днів, яку відпрацьованого в попереднього роботодавця. Тобто: максимальный термін цього дозволу 180 днів, Ви відпрацювали припустимо- 35 ( і оформляєте нове, від іншого роботодавця), значить наступне oświadczenie може бути видано максимум на 145 днів. Після його закінчення 180 днів Ви не будете мати змоги працювати по даному виді дозволу так як буде йти візовий коридор. Єдиним вирішення даного питання, щоб надалі мати змогу працювати залишається оформлення воєводського дозволу до роботи zezwolenie typuA, який анульовує всі коридори.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Підкажіть, будь-ласка, я хочу відкрити сезону 9 місячну візу для роботи в готельно-рестораній сфері, чи можна буде виїхати по одному запрошенні, а потім змінити працедавця, чи вплине це якось на візу?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
408 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Можливо Ви мали на увазі не виїхати, а в'їхати? Якщо так, то з сезонною візою і дозволом на сезону працю ви зможете працювати тільки в даній сфері діяльності (готельно-ресторанна сфера, туризм, рільництво) і змінити роботу Ви зможете тільки на цю, яка відноситься до даної сфери і роботодавець має дозвіл на сезонне працевлаштування працівників. Для цього потрібно змінити тільки дозвіл на сезону роботу, візу міняти не потрібно.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас