Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Чи зобов'язані українці, які працюють у Польщі, платити податок в Україні?

Читали тему:
tarasfis Marina Ya Дмитрій Томас Александр Алексеев Xatab4ik777 Людмила 25 Irina11 (496 оффлайн)
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація

(Акаунт заблокований)
Новичок
Note
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Людмила 25
(Людмила 25)
Новичок
Доброго вечора,підкажіть хто був у такій ситуації,в 2017році їздила на працю у Польщу,при оформленні на завод вимагали довідку ризидента,нас про це ніхто не повідомляв,куратор замовив сам з моєї згоди на Україну цю довідку,приступили до праці і робота виявилася далекою від того що нам обіцяли,ми звільнилися і самостійно собі шукали працю,була я в Польщі три міс.,через рік надійшов лист з податкової,щоб я сплатила податки за 2017р.так як я вела незалежну професійну діяльність,які тепер мої дії,адже очікуваних доходів я не отримала...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
467 Постів

(Акаунт заблокований)
Всезнайка
Людмила 25 napisał:
Доброго вечора,підкажіть хто був у такій ситуації,в 2017році їздила на працю у Польщу,при оформленні на завод вимагали довідку ризидента,нас про це ніхто не повідомляв,куратор замовив сам з моєї згоди на Україну цю довідку,приступили до праці і робота виявилася далекою від того що нам обіцяли,ми звільнилися і самостійно собі шукали працю,була я в Польщі три міс.,через рік надійшов лист з податкової,щоб я сплатила податки за 2017р.так як я вела незалежну професійну діяльність,які тепер мої дії,адже очікуваних доходів я не отримала...

Зверніться в податкову та поясніть ситуацію.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас