Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Допоможіть з роботою!!!

Читали тему:
Борис Хижняк УкрPOL &my Работа Польша Valentina123 Wlodzimerz maksimuzz INTELLECT_TECH Romanserro (131 оффлайн)
9 Постів
Romanserro
(Romanserro)
Новичок
Хто може допомогти з роботою в Катовіце або в Кракові? Можна різноробочим, головне з нормальною і чесною оплатою... Поки що по безвізу, а далі можна і залишитись...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
43 Записи
INTELLECT_TECH
(INTELLECT_TECH)
Всезнайка
+48 575 537 674 Viber или Whats App. Сергей.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Helen Poberezhnyk
(Helen TempJob)
Новичок
Viber/ -
+48 785 059 455
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
44 Записи
Roman Leskiv
(Roman Leskiv)
Всезнайка
Хороше місце роботу шукати...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
9 Постів
Romanserro
(Romanserro)
Новичок
Портал то хороший, але чомусь він переріс в битву між агенціями и праці які конкурують між собою і в погоню за працівниками... Я вчора обдзвонив кожного з них хто пропонує роботу для наших земляків. Картина - жах!!! Як написав один з рекрутерів - тут на форумі, доречі, "без лоха и жизнь плоха" - а конкретніше РЕКРУТЕР кількох агенцій праці Сергій, зареєстрований під ніком INTELLECT_TECH, який пропонує людям роботу і консультує по легалізації праці, а сам навіть не компетентний в даних питаннях. Він видав новый закон в Польщі що іноземець, який має візу від одного роботодавця може цілком легально працювати в іншого, не переробляючи документи
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
43 Записи
INTELLECT_TECH
(INTELLECT_TECH)
Всезнайка
Romanserro пишет:
Сергій, зареєстрований під ніком INTELLECT_TECH, який пропонує людям роботу і консультує по легалізації праці, а сам навіть не компетентний в даних питаннях. Він видав новый закон в Польщі що іноземець, який має візу від одного роботодавця може цілком легально працювати в іншого, не переробляючи документи
Извините, но я не специалист в области легализации, консультировать никого не брался. Я могу всего лишь перенаправить Ваш вопрос компетентным людям и озвучить ответ здесь. Если я высказываю своё личное мнение по данному вопросу, то уточняю, что это всего лишь моё мнение. При этом предлагаю связаться со специалистом по данному вопросу от одной из фирм, с которыми я сотрудничаю. Видимо, когда-то я ответил на какой-то из Ваших вопросов по легализации, но для более точной информации предложил связаться с офисом, чего Вы, видимо, не сделали. Поэтому у Вас и сложилось такое мнение.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
9 Постів
Romanserro
(Romanserro)
Новичок
В такому випадку потрібно говорити "я не знаю" а Ви вчора запевнили, що я можу працювати. А якщо б людина, яка не знається в даних питаннях вирішила змінити роботу, розрахувалась з попередньої і що тоді? А взагалі, я б Вам радив шановний РЕКРУТЕР Сергій, перш ніж займатись даною справою таки вивчити закони щодо працевлаштування іноземців, це буде корисно для Вас. І не називайте більше людей лохами, наших людей, українців. Сьогодні ввечері я напишу статтю з цього приводу і Вам теж буде корисно прочитати як ми боримось з недобросовісними роботодавця и і агенціями, розкажу людям що потрібно робити щоб не залишитись поза законом і без заробітної плати...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
43 Записи
INTELLECT_TECH
(INTELLECT_TECH)
Всезнайка
Вы, видимо, звонивший, по поводу работы в Катовице. Если Вы помните, то для того, чтобы у Вас была более точная информация, предложил связаться с рекрутёром от фирмы Three Zones Анной. После чего поинтересовался у Вас, созванивались Вы с ней или нет, и что она вам ответила по этому поводу. На что Вы ответили, что не звонили ей. А сейчас говорите что я Вас обманул (специально или ввиду некомпетентности - не важно).

А на статью, просьба, ссылку вышлите. Очень интересно. Я даже обязуюсь её распространить на сколько это возможно.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
9 Постів
Romanserro
(Romanserro)
Новичок
Це не у ваших інтересах поширювати дану статтю, вона вийде на цьому ж форумі і прочитавши Ви зрозумієте чому... Вона стосується агенцій праці які обманюють наших земляків а в результаті нам приходиться вибивати їхню зарплату в інспекції праці та відстоювати їх інтереси в суді... Решта в статті...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
43 Записи
INTELLECT_TECH
(INTELLECT_TECH)
Всезнайка
Romanserro пишет:
І не називайте більше людей лохами, наших людей, українців.
У меня есть свой чёрный список агентств, в котором полтора десятка недобросовестных особ. Из них только одна польская фирма. Остальные - украинские. Так что по поводу наших людей, українців. я позволю не согласиться. Одни украинцы жулики кидают других украинцев лохов. Среди этих лохов и я был в 16-м году. Поэтому, и связываюсь с людьми, которые в этой ситуации оказались. Причём ни гроша за это ни разу не взял. И ни один человек, который, через меня устроился не жаловался, что я его кинул, если интересно - могу контакты, только в личку.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас