Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Зарплата до 26 років

Читали тему:
Борис Хижняк УкрPOL &my SergiuszM Oleksandr... Poputchik_ua Hello Анна Липко (142 оффлайн)
3 Записи
Hello
(Hello)
Новичок
Добрий день! Мені 23 роки, заробляю 13 zl/год, знаю що до 26 років можно заробляти будьше, згідно законодавства Польщі. Звернувся до работодавця с запитанням, чи буде він доплачувати, на що він відповів що для цього потрібен НІП. Підкажіть, будь ласка,
чи дійсно потрібен НІП для того щоб отримати більше?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
97 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
Не доплачувати, а просто не відраховувати з вашої заробітньої плати податок 17%. НІП тут ні при чому (він потрібний як хтось веде діяльність. Вам треба мати ПЕСЕЛ (легше для бух обліку та інших справ у житті). Іноземець, який перебуває у Польщі довше 30 днів повинен прописатися. Навіть якщо живете в хостелі. Треба піти у відділ реєстрації (шлюби, прописки ітп) місцевості де живете і прописатися за адресою якою проживаєте. Автоматично вам буде наданий номер ПЕСЕЛ. Якщо скажете що це для роботодавця, то бесплатно, якщо хтось робить прописку для складання паперів на карту побуту, то треба заплатити 17 злотих. Потім роботодавцю дасте номер ПЕСЕЛ, а цей оригінал залишіть і бережіть, буде потрібний
Ці 13 зл, це вже маєте нетто?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Hello
(Hello)
Новичок
Так, 13 злотих це нетто. Дякую за інформацію, вирішив запитати на сайті, бо читав в інтернеті, що НІП не треба для того щоб отримувати більше. А ймовірний такий варіант, що вони сплачують менший податок так як мені немає 26 років, а цю різницю забирають собі, а для українців кажуть що треба мати НІП, щоб відмазатися?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
97 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
Цілком можливо, якщо платить вам посередник (ще й не дай Бог, український). Загалом, навіть якщо не маєтн ані НІПу, ані ПЕСЕЛя, повинні дотримуватися законів. Ви в минулому році працювали вже у Польщі? Бо за минулий рік ці гроші можна повернути тільки з податкової
Якщо далі будуть неплатити (а повинні від моменту як працюєте у цьому році) напишіть мені на мейл: ria16@wp.pl
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Hello
(Hello)
Новичок
У Польщі перший раз. Так платить посередник, але фірма польська. Ще раз дуже дякую вам за допомогу та приділений мені час)) Бо я так і думав, що вони просто відмазуються своїм НІПом і забирають цей % собі за те що мені немає 26 років, перечитав весь інтернет з приводу цього питання, але не був впевнений, бо за НІП нічого не сказано.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
97 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
Вимагайте щоб заплатили. Як не зроблять, попередьте судом праці, спокійно без коштів її виграєте.
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
7 Постів
Poputchik_ua
(Poputchik_ua)
Новичок
Найпростіший спосіб знайти перевізника в Європу з України і навпаки, а також в будь якій країні Європи та по Україні - бот в Telegram Попутчик.ua.
Ім'я Бота в в Telegram @poput_bot, просто пропишіть його в строці пошуку Telegram або перейдіть за посиланням t.me/poput_bot
Канал t.me/joinchat/AAAAAEsq6bBX_TKKXLuaRg
Група Facebook www.facebook.com/groups/poputchik.ua/
Ми перевіряємо кожного перевізника. Постійно працюємо над зменшенням кількості шахраїв. Спробуйте!!!
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
419 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
А можливо роботодавець і не влаштував Вас легально, чере те і вигадав NIP. Можливо він взагалі не платить за Вас жодних складок до ZUS
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
97 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
Тоді зацікавлений повинен підійти у ЗУС і у відповідному віконці запитати чи роботодавець заявив його у ЗУС і чи платить соц. взноси (мати при собі умову яку підписував з роботодавцем)
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас