Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Розірвання договору оренди житла

Читали тему:
Marina Ya SergiuszM Karol s Анжеліка123 Valerian (303 оффлайн)
1 Публікація
Valerian
(Valerian)
Новичок
Доброго дня,
Прохання порадити відносно розірвання угоди про оренду житла на визначений термін (umowa najmu na czas określony). Якщо я винаймаю житло і хочу розірвати угоду достроково, які наслідки можуть бути і чи має право орендодавець в суді вимагати від мене оплату за проживання до кінця строку угоди, навіть якщо я проживаю вже в іншому місці. В угоді, на жаль, умови дострокового розірвання чітко не прописані (вказано тільки за згодою сторін, якщо житло стає непридатним і якщо якась із сторін порушує умови інша може заявити про розірвання). Дякую за пораду.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
29 Постів
Marina Ya
(marina-ya)
Бывалый
Не вернут кауцию
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
114 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Якщо ви говорите, що для вас квартира стала непридатною (бо переїхали в інше місто?) і непридатність прописана в умові як причина розірвання умови, то можете йти у суд.
Загалом, оренда на визначений термін не може бути розірвана, але є ряд виключних обставин за яких може бути розірвана. Тому питання, що було причиною розірвання оренди?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй
105 Постів
Анжеліка123
(Анжеліка123)
Всезнайка
Знаю, что многих интересует вопрос того, как снять квартиру студенту в Варшаве. Сама сталкивалась с данным вопросов. Всем рекомендую сначала ознакомиться с этой информацией, прежде чем снимать квартиру up-study.ua/ru/posts/snjat-kvartiru-v-va...tudentu-skolko-stoit
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас