Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Поездка по биометрии

5 Постів
Borys93
(Borys93)
Новичок
Ребята подскажите ,если ко мне родные хотят приехать на недельку на праздники по биометрии , что они должны иметь для предоставления на границе ? Билеты есть в две стороны и страховка на время прибывания тоже .
Если будут жить у меня в квартире ,должен ли я написать какой либо документ ?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
74 Записи
Всезнайка
Напишите им адрес, Куда они едут и свой польський номер,можете еще копию свого документа, по которому находитесь в стране, прислать.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
40 Постів
Sergei Polgun
(Sergei)
Всезнайка
Можете надіслати їм копію договору, про оренду, або інший документ який підтвердить, що проживатимуть у вас, а в основному це часто перевіряють. Потрібно мати при собі гроші на час перебування, найкраще готівку для пред'явлення, якщо сума мала виписка з банку про наявність на карті якоїсь суми... Я деяких випадках достатньо мобільного додатку де можна продемонструвати наявність коштів.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
103 Записи
Борис Хижняк
(Борис Хижняк)
Всезнайка
Своим всегда пишу бумажку, что готов предоставить проживание по такому-то адресу и покрыть все расходы, связанные с пребыванием в РП.
Копия мельдунка или договора аренды, копия моего паспорта, мой телефон. Билеты, страховка.
Перестраховуемся, но лучше лишнюю бумажку заготовить, чем потом на разбирательства время терять (особенно если пересадка впритык по времени).
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
8 Постів
охрим
(охрим)
Новичок
я їхав на роботу по біометрії 11 грудня то в мене навідь не питали ціль моєї поїздки провіз два куска сала і два по ноль сім водки, блок сигарет
а взагалі мені казали щоб на таможні казав що їду на закупи і якщо щось не так то хто буде зустрічати ім'я і номер телефону
по приїзду зустріли замельдовали і працюю
короче як повезе,правда на таможні простояв 6 годин
короче без проблем
хай щастить
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Andźej2575
(Andźej2575)
Новичок
Жена только уехала, на границе показала только паспорт, больше ничего не спрашивали, границу пересекала ночью.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Игорь Вензенко
(ИгорьВензенк)
Новичок
Borys93 napisał:
Ребята подскажите ,если ко мне родные хотят приехать на недельку на праздники по биометрии , что они должны иметь для предоставления на границе ? Билеты есть в две стороны и страховка на время прибывания тоже .
Если будут жить у меня в квартире ,должен ли я написать какой либо документ ?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Игорь Вензенко
(ИгорьВензенк)
Новичок
Я проехал спросили куда сказал в гости спросили деньги есть показал 250 $ и без проблем
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас