Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Новий закордонний паспорт

Читали тему:
Ю Р І Й-- Б О Р Ч У К SergiuszM Olha Ponomarova (140 оффлайн)
8 Постів
Olha Ponomarova
(Olha.p)
Новичок
Доброго вечора.
У дітей закінчується термін дії закордонного паспорта в квітні 2022 року. Є одна дитина , віком 13 років. Має бути присутній при подачі документів, а для менших зроблю фото в Польщі. Якщо я поїду з сином в Україну, то реально зробити за 14 днів паспорт ( терміновий ), відкрити візу та повернутися в Польщу? На цей момент вже будуть подані документи на карту побиту. Діти навчаються в польській школі. Приїхали по біометрії та запрошеннях зі школи. Я працюю. Які документи потрібні будуть для візи?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
191 Постів
SergiuszM
(SergiuszM) Онлайн
Всезнайка
Паспорт в Україні реально зробити з 8-10 днів. Тільки коштуватиме це дорожче. Зі свого досвіду знаю. А от з візою може бути проблемншіе. Але, якщо вдасться зареєструватися на подачу документів на ті дати, коли плануєте приїжджати робити паспорт, то за 2 тижні візу повинні зробити. Робитимете для себе робочу візу на підставі вашого освядчення чи зезволення. А от для дітей, то треба уточнювати, оскільки по біометрії вони вже не заїдуть.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
8 Постів
Olha Ponomarova
(Olha.p)
Новичок
Спасибі. Я думаю за навчальну візу, так як можу взяти в школі документ, що дитина навчається. Мало б підійти?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
191 Постів
SergiuszM
(SergiuszM) Онлайн
Всезнайка
Важко сказати. Навчальна віза для студентів дається. Хоча, може, й у школу теж можна, але це треба шукати тих, хто точно скаже
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас