Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ

Нульовий податок до 26 років

Читали тему:
Борис Хижняк SergiuszM Олександр Ящук vigor Maria Nestor Olena2021 Nataliia Sidenko .... Maria Nestor (474 оффлайн)
3 Записи
Nataliia Sidenko
(NataliiaSidenko)
Новичок
Доброго дня. Цього року роботодавець надав мені документ IFT -1/ IFT- 1 R. В ньому зазначається скільки було стягнуто з мене податку ( якщо я не помиляюсь). Але мені в той час ще не було 26 років. По закону з мене взагалі не повинні були стягувати податків( тоді я цього не знала). До зарплати мені не доплачували за вік. Хочу піти до роботодавця і уточнити це питання, але спочатку прагну проінформуватись, щоб він мене не обманув. Буду дуже вдячна за допомогу.

Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
540 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
пише:
Доброго дня. Цього року роботодавець надав мені документ IFT -1/ IFT- 1 R. В ньому зазначається скільки було стягнуто з мене податку ( якщо я не помиляюсь). Але мені в той час ще не було 26 років. По закону з мене взагалі не повинні були стягувати податків( тоді я цього не знала). До зарплати мені не доплачували за вік. Хочу піти до роботодавця і уточнити це питання, але спочатку прагну проінформуватись, щоб він мене не обманув. Буду дуже вдячна за допомогу.

На підставі цього ПІТу Ви не можете повернути собі податок. Сама його назва говорить, що це для особи яка не має місця проживання (адреси). Можете тільки його додати до декларації в Україні. Звичайно, роботодавець зробив як йому вигідно (креативна бухгалтерія). Наступним разом роботодавцю треба вказати адресу де живете і ПЕСЕЛ! тоді вже не відхреститься адже з нового року квота вільна від податку - це 30 000.

Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Nataliia Sidenko
(NataliiaSidenko)
Новичок
А щодо доплати коштів за вік? Я можу якось вимагати кошти?
Десь через 2 місяці після отримання цього документа мій роботодавець без додаткової плати завіз мене до місця оформлення песеля і я його згодом отримала. Я навіть не просила зробити мені песель. ( Так жалію, що раніше не вникала в ці питання)
І ще питання. Які мої подальші дії, щоб цього разу повернути податок? І чи має значення кількість місяців відпрацьованих в році?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
540 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
пише:
Десь через 2 місяці після отримання цього документа мій роботодавець без додаткової плати завіз мене до місця оформлення песеля і я його згодом отримала. Я навіть не просила зробити мені песель. ( Так жалію, що раніше не вникала в ці питання)
І ще питання. Які мої подальші дії, щоб цього разу повернути податок? І чи має значення кількість місяців відпрацьованих в році?

Не має такого поняття як доплати за віком. Тільки перший рік коли це почало діяти (а трапилось це у середені року) працюючим до 26 років було повернення з податків. Зараз це діє так, що податок стягується коли сума заробітків перевищує 85 528, а до цієї суми з заробітку платяться тільки соц. взноси
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
540 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
пише:

Тепер треба дати інформацію роботодавцю (або це посередник, або безпосередньо) про адресу за якою живете у Польщі і ПЕСЕЛ. Роботодавець має до кінця лютого 2022 переказати Вам ПІТ 11 а на його підставі треба скласти ПІТ 37 (це не так важко як звучить, на це буде час у березні-квітні 2022). Будуть питання пишіть у пріват
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
Ваш коментар був видалений через порушення правил порталу
3 Записи
Nataliia Sidenko
(NataliiaSidenko)
Новичок
Дуже дякую за інформацію
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй