Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

віза

Читали тему:
tarasfis Олександра Ананьєвська Katarzyna Si Federico Valanghini Viktoriia Svirshchevska Olya Zubal Hanna Karenina Alina Pashchenko Анжеліка123 (1890 оффлайн)
25 Постів
Бывалый
Доброго дня, таке запитання якщо я маю студентську візу річну і зупинила навчання тобто забрала документи і виїду на трохи в україну чи можу по тій візі вернутись назад ?
Чи краще сидіти тут і не рипатись до дом зараз ?
Буду вдячна за відповідь
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
467 Постів

(Акаунт заблокований)
Всезнайка
Якщо віза видавалася для навчання, а ви перестали навчатися (забрали документи), ваша знаходження в Польщі є нелегальним. Вам потрібно якумога раніше виїхати, щоб не було проблем
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
25 Постів
Бывалый
Навіть якщо відрахували але можу відновитись то теж мушу виїхати ?? А якщо подам на карту від роботи то не можу чекати черги тут ??
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
25 Постів
Бывалый
І як правильно зробити щоб тут залишитись ?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
74 Записи
Всезнайка
Віза видається під навчання під конкретний вуз, і якщо ви перестали там вчитися, ваш університет повинен повідомити страж гранічну, що ви вже там не навчаєтесь. Краще дізнатися в університеті або в ужонді в справах іноземців, чи не анульовано цю візу зараз. Якщо ви знайшли роботу, то безумовно можете подавати на карту побиту. Але є одне але. Умовою подачі заяви на карту (вірніше, дозвіл від воєводи про перебування та працю) є легально знаходження в Польщі. Ось в чому й питання, чи зараз ви тут легально чи все ж таки ні, адже змінилися обставини, за якими вам було надано дозвіл на в'їзд та перебування - навчання.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй
25 Постів
Бывалый
Чесно сама не знаю тому питаю, бо тільки сьогодні взнала що мене відрахують бо не здала екзамен але відновитись можу в наступному році
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
74 Записи
Всезнайка
То й запитайте, одразу, як з візою, чи будуть анульвувати або бігом в поліцеальну школу поки, там безкоштовно.
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
74 Записи
Всезнайка
Але якщо наказу немає, то й візу не скасували. Поки ви точно тут легально, подайте на карту побиту або по роботі, або по навчанню (наприклад, десь в іншому місці). Тоді вам не доведеться виїздити. І ще хочу побажати не засмучуватись через цю ситуацію. Незданий екзамен і навіть відрахування - це не біда, бережіть себе
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
25 Постів
Бывалый
Я подала на карту і аж в квітні мушу йти, але на підставі навчання але як я не навчаюсь вже то що і як зараз робити не знаю.. за незданий екзамен я не сильно розстроїлась.. але за те що тепер не знаю як правильно робити і що прийдеться звідси їхати за це я розстроїлась дуже
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
25 Постів
Бывалый
І на карту подала тут в познані де і проживаю поки
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас