Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Переоформление авто

Читали тему:
Борис Хижняк Kostya777 (77 оффлайн)
3 Записи
Kostya777
(Kostya777)
Новичок
Подскажите пожалуйста, могу ли я купить авто при условии что виза закончилась,а я остался работать по карантину, смогу ли я потом её переоформить на себя?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
394 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Kostya777 пише:
Подскажите пожалуйста, могу ли я купить авто при условии что виза закончилась,а я остался работать по карантину, смогу ли я потом её переоформить на себя?
Для я авто потрібна прописка, якщо вона у вас буде,то не повинно бути проблем і може стати на облік у консульстві?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Kostya777
(Kostya777)
Новичок
А потрібно обов'язково ставати на облік, якщо залишився працювати по карантину? Координатори нічого не говорили, сказали просто що можна залишитись працювати
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Kostya777
(Kostya777)
Новичок
А потрібно обов'язково ставати на облік, якщо залишився працювати по карантину?типу машину поставити на консульський облік?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
394 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
пише:
А потрібно обов\'язково ставати на облік, якщо залишився працювати по карантину?типу машину поставити на консульський облік?
Ні, ви стаєте на облік і потім можна на авто перебувати в Україні довше. Але якщо вам це не треба, то не ставайте.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас