Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Чи існує програма адаптації в Польщі для власників Карти Поляка?

Читали тему:
3 Записи
Mukola Darmograi
(MukolaDarmograi)
Новичок
Планую переїзд, не знаю з чого починати і де саме починати? Можливо хтось стикався з такою ситуацією?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
11 Постів
SergiuszM
(SergiuszM) Онлайн
Бывалый
Спочатку треба визначитися з тим, в яке місто переїдждати. Вже після цього дивитися там можливості, які є (робота, житло, безкоштовні курси мовні, інтеграційні програми, пункти консультації іноземців).
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Маргарита Янина
(МаргаритаЯни)
Новичок
Привет. Думаю нужно просто взять и приехать. Просто выбрать город.И дальше заселиться в хостел и найти работу.Нормальную!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Mukola Darmograi
(MukolaDarmograi)
Новичок
Дякую Маргарито!
Ви праві, треба просто зробити це а не думати.
В якому/яких містах Ви проживаєте, скільки часу?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Mukola Darmograi
(MukolaDarmograi)
Новичок
SergiuszM пише:
Спочатку треба визначитися з тим, в яке місто переїдждати. Вже після цього дивитися там можливості, які є (робота, житло, безкоштовні курси мовні, інтеграційні програми, пункти консультації іноземців).
Привіт, дякую за відгук!
Вибір міста важко зробити. Немає досвіду проживання в Польщі. Правда бував проїздом в Кракові та Гданську. Але Краків надто туристичне місто де високі ціни на оренду житла. Гданськ думаю така ж ситуація.
Чи бував ти в різних містах Польщі, яке б міг порадити? Дякую
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
4 Записи
Aleksandra S
(mydpolski.com)
Новичок
Можете спробувати знайти на цьому ресурсі корисну інформацію - mydopolski.com
Це новий ресурс, який розвивається. Плануємо створити дійсно корисний сайт для українців Заходьте!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас