Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Читали тему:
Борис Хижняк Yurii Seniuk Oleksandr... Aleksandr T vigor BMW forever Olha81 Griffin Olga007 Sergey.777 Миколай Федорчак Viktor Hlebyuk Wiktoria1 (6304 оффлайн)
622 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Griffin пише:
Як проходе процедура на Україні щоб забрати свої права коли їх забрали в Польщі

Треба звернутися у своє МРЕО. Поліція відправляє права у консульство а вони в Україну. Як довго це триває -важко сказати. У кого вже карта на постійне проживання, то все роблять у Польщі
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Griffin
(Griffin)
Новичок
А права зразу відправляють чи після суду?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
622 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Griffin пише:
А права зразу відправляють чи після суду?
Після. Слід відчекати, може навіть з пів року. Нехай хтось з родичів в Україні запитає в МРЕО як це виглядає, бо досвід вже повинні мати
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:3  
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Льоша Цибень
(Льоша Цибень)
Новичок
Добрий день у мене похожа ситуація попав я в аварію з похмілля і трубка показала 0.13 проміле забрали в мене права (були на 2 роки термін закінчився 24.04) після рішення суду прийшов штрав який я оплатив але не вказано на який термін мене позбавили прав. Можете щось порадити як бути в цій ситуації?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
622 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Льоша Цибень пише:
Добрий день у мене похожа ситуація попав я в аварію з похмілля і трубка показала 0.13 проміле забрали в мене права (були на 2 роки термін закінчився 24.04) після рішення суду прийшов штрав який я оплатив але не вказано на який термін мене позбавили прав. Можете щось порадити як бути в цій ситуації?

Якісь протокол коли забрали права? Звідки прийшов штраф? на позбавлення прав повинно бути рішення прокурора. Воно в вас є?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
1 Публікація
Gggjghjb
(Gggjghjb)
Новичок
Доброго дня в мене було позбавлення водійського посвідчення в Польщі на три роки,вже закінчилось позбавлення права відновив в Україні чи можу я їздити в Польщі чи потрібно перездавати в Польщі на права?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
622 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
Gggjghjb пише:
Доброго дня в мене було позбавлення водійського посвідчення в Польщі на три роки,вже закінчилось позбавлення права відновив в Україні чи можу я їздити в Польщі чи потрібно перездавати в Польщі на права?

Ні, бо права ви отримали в Україні (тобто там "складали" іспит.)
Але існує правило, що мешкаючи більше 185 днів у Польщі ( а якщо є карта побуту, то тим більше) треба поміняти права на польське.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Василь Лобащук
(ВасильЛобащу)
Новичок
Скажіть через який час відправляють права в Україну і чи зможу їх забрати якщо позбавили на 3рокі і термін ще не пройшов
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
622 Записи
vigor
(vigor)
Всезнайка
ВасильЛобащу пише:
Скажіть через який час відправляють права в Україну і чи зможу їх забрати якщо позбавили на 3рокі і термін ще не пройшов
Відправляють після узаконення постанови суду. Забрати зможете.
Якщо права були забрані більше ніж на рік, тобто найчастіше це 3 роки, коли мине половина цього терміну (1,5 року) можна звернутися у суд на підставі ст.182а польського Виконавчого Кримінального кодексу про зміну способу заборони водіння транспортних засобів. Полягає він на тому, що водій зможе керувати автомобілем, але лише той, який буде обладнаний алкогольним замком. Цей пристрій блокує можливість завести автомобіль, якщо датчики виявляють, що принаймні 0,1 мг спирту в повітрі (ст. 2 пункт 84 закону про дорожній рух).
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Василь Лобащук
(ВасильЛобащу)
Новичок
Це в Україні зможу звернутися до суду
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас