Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

АНЕКДОТ, відпочиньте, земляки...

Читали тему:
419 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Вийшла українка заміж за поляка, через пару місяців після весілля приїхали в село, до його батьків... чоловік зранку на весь день пішов на полювання, а невістка залишилась вдома разом зі свекрами.
свекруха почала:
- все у нас, дочко, добре, живемо нормально, нема на що жалітись і в хаті все є, тільки от підлога не помальована...
невістка сходу:
- фарба є?
- ну фарба то є,- каже свекруха,- а от кісточки нема...
Невістка зиркнула на свекра ( в того великі вуса) взяла ножиці - чвяк!, зробила кісточку, помалювала підлогу, все ок, сидять, чаюють, коли свекруха продовжує:
- все у нас, дочко, добре, живемо нормально, нема на що жалітись і в хаті все є, тільки от стіни не фарбовані...
невістка сходу:
- фарба є?
- ну фарба то є,- каже свекруха,- а от щітки широкої нема...
Невістка зиркнула на свекра ( в того велика борода) взяла ножиці - чвяк!, зробила щітку, пофарбувала стіни, все ок... Вечір...Чоловік вертається з полювання, дивиться - тато сидить на яблонці, обняв стовбув, злазити не збирається, той питає:
- тату, у Вас ту все нормально?
Cтарий:
- ну як тобі сказати, синку, я не знаю, чи то нормально, але твоя газдиня вирішила спекти блінчиків, а хто зна є в холодильнику яйця чи нє....
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
14 Записи
thestarnataly
(thestarnataly)
Бывалый
Зустрічаються двоє українців та й один каже до другого.
– Старий, там в Польщі то є справжнє життя, не те що тут. Встаєш ранком – тобі сніданок подають смачнючій в ліжко. Потім секс до полудня. Після полудня обід, шампанське, десерти і секс до вечері. Вечеря – пальці оближеш, а після вечері до пізньої ночі секс скільки душа побажає.
– Нічого собі. Звучить круто. А ти звідки то знаєш, ти був в Польщі?
– Я ні, але моя сестра була.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
14 Записи
thestarnataly
(thestarnataly)
Бывалый
Стоять на українсько-польському кордоні українські автолюбителі. Пробка розтягнулася на 2 км. Поляки повільно, з небажанням пропускають машини, і один українець, не витримуючи, підходить до митника і говорить:
– Пан знає коли німці на Польщу напали?
– Так у 1939 році.
– Пан знає коли німці на СРСР напали?
– Так у 1941 році.
– А пан знає де, що вони цих 2 роки робили?
– НІ!
– Та вони, блін, на польській митниці оформлялися!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
14 Записи
thestarnataly
(thestarnataly)
Бывалый
Летить всесвітня економічна криза над Німеччиною:
– Ух! Ну я і наробила!
Летить на Польщею:
– Ух! Ну я і наробила!
Летить над Україною:
– Ах! А хто це тут наробив?…
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
14 Записи
thestarnataly
(thestarnataly)
Бывалый
Польський горобець перетнув кордон з німцями і несеться по автомагістралі наперегонки з німецькими машинами. Обганяє ауді на швидкості 120
– От я, швидкий горебець! (це сам до себе так, з захопленням).
Далі обганяє мерс на швидкості 180. Оглядається і самозадоволено до себе:
– От я, швидкий горебець!
Наздоганяє ферарі, яке несеться з швидкістю 220. Обганяючи, вилітає на зустрічну смугу і…….. розмазується по лобовому склі зустрічної фури…… Водій фури, німець, чемно зупиняється, збирає в жменю горобчика, відвозить в лікарню до ветеринара. За тиждень горобець (полікований і посаджений у спец-клітку) очухується від наркозів. Глип вправо, глип вліво – грати-клітка. І, знову сам до себе:
– Ой влетів я, напевне розбив ту фуру в хлам
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
14 Записи
thestarnataly
(thestarnataly)
Бывалый
Їдуть чоловік з жінкою автомобілем у Польщу. Переїхали кордон. Тут жінці стає погано. Заходять вони у перший попавший магазин, а продавець до жінки по-польськи: — Ой! Пані така бляда, така бляда! Чоловік обертається до жінки і говорить на вухо: — От бач, тебе, курву, і тут всі знають!
Анекдот взят с сайта anekdotov.me
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
14 Записи
thestarnataly
(thestarnataly)
Бывалый
Пан Новак дав в газети шлюбне оголошення “Шукаю собі дружину….”.
Вже наступного дня мав на e-mail дуже багато пропозицій.
Більшість з них починалась словами: “Пан, візьми мою!”
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
14 Записи
thestarnataly
(thestarnataly)
Бывалый
У школі:
– Що ти робиш, Томек?
– Малюю Господа Бога
– Не роби цього. Адже ніхто не знає, як він виглядає!
– Звичайно. Але, відтепер будуть знати!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас